Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu.

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na X edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu.

  1. Filip Igor Adamczyk
  2. Dawid Balu
  3. Anna Banowska
  4. Piotr Barański
  5. Maja Bartkowiak
  6. Jakub Bieńkowski
  7. Filip Borek
  8. Zofia Burek
  9. Jakub Bułanow
  10. Jakub Bzowy
  11. Nataniel Czapelski
  12. Antonina Derda
  13. Kacper Dyląg
  14. Paweł Fejszman
  15. Anna Flejszman
  16. Paweł Flejszman
  17. Wiktoria Gałecka
  18. Antonina Gardzielewska
  19. Marta Gorzeń
  20. Bartosz Górski
  21. Krzysztof Grobelny
  22. Julia Grzechowiak
  23. Nela Gulińska
  24. Jan Handke
  25. Mateusz Hypś
  26. Amelia Iwańczuk
  27. Antoni Jaruchowski
  28. Maja Joachimiak
  29. Wiktoria Jurczykowska
  30. Łukasz Kałek
  31. Adam Klechamer
  32. Inga Kołodziej
  33. Szymon Kossowski
  34. Wiktoria Kramer
  35. Nikodem Królikowski
  36. Piotr Kruszyński
  37. Martyna Kubiak
  38. Szymon Kubiak
  39. Maria Kubzdela
  40. Krzysztof Kupczyk
  41. Krzysztof Lichończak
  42. Tomasz Ligocki
  43. Maksymilian Łeszyk
  44. Mateusz Łyskawa
  45. Mateusz Maciejewski
  46. Dawid Maćkowiak
  47. Wojciech Madura
  48. Weronika Majchrzak
  49. Marcel Marek
  50. Jakub Maryniak
  51. Stanisław Mazurkiewicz
  52. Piotr Mądrzak
  53. Wiktor Milewski
  54. Adrianna Musielska-Ratajczak
  55. Jakub Muszyński
  56. Karolina Niczyporuk
  57. Jakub Nowaczyk
  58. Weronika Nowaczyk
  59. Antoni Nowak
  60. Jakub Nowakowski
  61. Aleksandra Olek
  62. Jan Olesik
  63. Gabriela Owczarczak
  64. Oliwia Pacha
  65. Miłosz Paciorek
  66. Remigiusz Pajzert
  67. Małgorzata Pankowska
  68. Aleksander Parus
  69. Jakub Patyk
  70. Bartosz Pawełkiewicz
  71. Jakub Pawlaczyk
  72. Natalia Pawlaczyk
  73. Tomasz Pawlaczyk
  74. Roksana Pawlak
  75. Karolina Pełko
  76. Borys Peshkov
  77. Aleksandra Pętkowska
  78. Franciszek Piechocki
  79. Mateusz Pilarczyk
  80. Lubosław Pirjankow
  81. Maja Plucińska
  82. Franciszek Purgat
  83. Adam Ratajczak
  84. Jan Robakowski
  85. Paweł Rogaliński
  86. Zuzanna Rosocka
  87. Julia Rudnicka
  88. Kacper Sierzchulski
  89. Hanna Sikora
  90. Piotr Sobieraj
  91. Wojciech Solski
  92. Zofia Spławska
  93. Stanisław Stachowski
  94. Jan Strzelewicz
  95. Laura Szulakiewicz
  96. Michał Szwarc
  97. Amelia Szymerderska
  98. Łukasz Śniadecki
  99. Zuzanna Świątek
  100. Tymoteusz Terech
  101. Wiktoria Treska
  102. Iga Walczak
  103. Julia Wawrzyniak
  104. Patrycja Wawrzyniak
  105. Patryk Węcławiak
  106. Jakub Węgrowski
  107. Zofia Wiśniewska
  108. Krzysztof Wiśniewski
  109. Filip Witos
  110. Celina Władczyk
  111. Robert Włodarczyk
  112. Adam Wojciechowski
  113. Oskar Wojcik
  114. Szymon Wójtowicz
  115. Błażej Zakrzewski
  116. Patryk Zakrzewski
  117. Artur Zakrzewski
  118. Piotr Zaworski
  119. Julia Żakowska
  120. Piotr Żurek