Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XIII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Błażej Bielański
  2. Krzysztof Bielski
  3. Nikola  Blaszyńska
  4. Oskar  Blaszyński
  5. Bartosz  Bojda
  6. Julia Bomba
  7. Zuzanna Brom
  8. Julia Bryja
  9. Nikola Bubel
  10. Żaneta Bugajska
  11. Jakub Cerak
  12. Denis Cimander
  13. Zuzanna Ciołczyk
  14. Daniel Cuber
  15. Karolina Drobniak
  16. Jakub Dziedzic
  17. Wojciech Głąb
  18. Jakub Głowacz
  19. Olgierd Gorol
  20. Oliwia Grabowska
  21. Helena Grela
  22. Wiktoria Grzybek
  23. Patrycja Hirsa
  24. Sylwia Janko
  25. Mateusz Jaromin
  26. Wiktor Jęczmiński
  27. Wiktoria Jędryszczyk
  28. Mikołaj Jędrzejek
  29. Victoria Joschko
  30. Piotr Karczmarek
  31. Miłosz Katafoni
  32. Natalia Kłunduk
  33. Nikola Kolus
  34. Bartosz Kopiec
  35. Łukasz Kot
  36. Kacper Kozar
  37. Emilia Kozłowska
  38. Kamil Krauze
  39. Paweł Krawczyk
  40. Krzysztof Krawiec
  41. Antoni Kryczka
  42. Emilia Kucz
  43. Marek Kuleszyński
  44. Paweł Kwapień
  45. Magdalena Kycler
  46. Aleksandra Lachman
  47. Patryk Ligaj
  48. Matylda Lipińska
  49. Karolina Listoś
  50. Krzysztof Ludwiczak
  51. Maksymilian Maciąg
  52. Jacek Malisiewicz
  53. Paweł Małyska
  54. Zuzanna Maryniuk
  55. Magdalena Michalak
  56. Oliwier Mieczkowski
  57. Dominika Molenda
  58. Klaudia Moskwa
  59. Karol Moś
  60. Judyta Myszkowska
  61. Paweł Nowak
  62. Aleksandra Nowińska
  63. Mateusz Ogłoziński
  64. Wiktor Pala
  65. Maksymilian Pala
  66. Aleksandra Palka
  67. Krzysztof Palka
  68. Oliwia Pawlenka
  69. Aleksandra Pawlenka
  70. Norbert Perlicki
  71. Natalia Piasecka
  72. Zuzanna Pieczykolan
  73. Piotr Plackowiak
  74. Adam Plewnia
  75. Patryk Plizga
  76. Anna Połap
  77. Piotr Pudełko
  78. Tomasz Pytka
  79. Karolina Robak
  80. Laura Roj
  81. Paulina Ruszczak
  82. Mateusz Rymoniak
  83. Karolina Sabel
  84. Igor Saniak
  85. Sofia Santos Veira
  86. Vanessa Selwa
  87. Łukasz Sękowski
  88. Wojciech Sikora
  89. Wiktoria Skibińska
  90. Piotr Smołka
  91. Grzegorz Studniarz
  92. Anna Szpak
  93. Szymon Sztachelski
  94. Marcin Szudy
  95. Michał Szudy
  96. Michalina Szydrzysko
  97. Jakub Ściański
  98. Bartłomiej Trombik
  99. Barbara Turniak
  100. Wojciech Tylmanowski
  101. Mikołaj Walc
  102. Karolina Walc
  103. Igor Widera
  104. Paweł Winter
  105. Mikołaj Wiśniewski
  106. Laura Wojciuch
  107. Lena Wojtowicz
  108. Oliwier Wydra
  109. Marcel Wydra
  110. Patrycja Zając
  111. Jakub Zakłos
  112. Rafał Zamorowski
  113. Łukasz Zaręba
  114. Bartlomiej Zietek
  115. Emilia Żelazko
  116. Karol Żywczak