Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na V edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.

  1. Mikołaj Antoniewicz
  2. Alaeksandra Apanel
  3. Olivia Bartczak
  4. Kornel Błaczyk
  5. Michał Bogucki
  6. Alicja Bondyra
  7. Aleksandra Bonecka
  8. Gert Jan Bouwman
  9. Eva Barbara Bouwman
  10. Emad Chaikh-Ali
  11. Natalia Chaikh-Ali
  12. Tomasz Chodorkowski
  13. Marek Cholewa
  14. Roza Cichon
  15. Marcelina Czajka
  16. Julia Czerniawska
  17. Bartosz Czernicki
  18. Jan Dunal
  19. Maciej Durkalec
  20. Michał Dybka
  21. Natalia Dyś
  22. Tymoteusz Fulara
  23. Magdalena Gąsiorek
  24. Aleksandra Gąsiorek
  25. Jakub Gołuch
  26. Hanna Gos
  27. Katarzyna Góra
  28. Jakub Harewicz
  29. Nadia Hoffmann
  30. Mateusz Janiszewski
  31. Bartosz Jaszczyk
  32. Wiktoria Juszczak
  33. Maciej Kalinowski
  34. Oskar Kastelik
  35. Krystian Kłak
  36. Jakub Kobyłecki
  37. Natalia Kończa
  38. Klaudia Kordos
  39. Jakub Kostka
  40. Mateusz Kośmider
  41. Filip Kowalski
  42. Antoni Koźmiński
  43. Wiktoria Anna Kropielniczka-Niedużak
  44. Zuzanna Krupska
  45. Jagoda Kryza
  46. Jan Kubicki
  47. Filip Kurachowski
  48. Bartosz Kurpisz
  49. Maja Kwiecień
  50. Julia Luboń
  51. Michalina Łeńska
  52. Szczepan Łeński
  53. Amelia Łupinka
  54. Iga Maniewska
  55. Łukasz Markowski
  56. Szymon Michałowski
  57. Katarzyna Miodyńska
  58. Seweryn Mróz
  59. Kacper Niedziela
  60. Piotr Leon Olszewski
  61. Karolina Ossuch
  62. Mateusz Owczarski
  63. Oliwia Pachciarek
  64. Jerzy Paliński
  65. Hubert Pańczak
  66. Katarzyna Pawiłowicz
  67. Kacper Pawłowski
  68. Marta Pichur
  69. Piotr Pijanowski
  70. Kaja Prądzyńska
  71. Oliwia Przebierała
  72. Patrycja Przybysławska
  73. Daniel Rosiak
  74. Jan Samuel
  75. Stanisław Seredyński
  76. Krzysztof Siekierski
  77. Maciej Sikorski
  78. Wojciech Siwiński
  79. Mateusz Soberka
  80. Ksawery Sokalski
  81. Marcel  Sokalski
  82. Mateusz Spychała
  83. Joanna Stryjeńska
  84. Natasza Suszyńska
  85. Filip Szatkowski
  86. Martyna Szewc
  87. Maria Szydło
  88. Kamil Szewczyk
  89. Aleksandra Szymanowicz
  90. Jasmina Szymańska
  91. Jan Szyndlarewicz
  92. Krzysztof Świenc
  93. Zofia Świenc
  94. Julia Tajak
  95. Krzysztof Urniaż
  96. Aleksandra Wawrzewska
  97. Zofia Witan
  98. Sebastian Witan
  99. Rafał Włodarczyk
  100. Wiktoria Wojtas
  101. Nikola Woźniak
  102. Mateusz Wróblewski
  103. Jakub Ziętek
  104. Cyprian Ziółkowski
  105. Helena Żabska