Archiwum aktualności, III edycja, SGH WarszawaZwycięzca 3 edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego

Finałowe spotkanie EUD obfitowało w wielki emocje: test wiedzy wyłonił dwóch finalistów, którzy musieli zmierzyć swoje siły w dogrywce. Ostatecznie zwyciężył Patryk Mickiewicz, uczeń szóstej klasy Zespołu Szkół Muzycznych nr 4 w Warszawie i do niego trafił wartościowy netbook marki Toshiba. Serdecznie gratulujemy!

Finałowe spotkanie EUD

Już jutro – 2 czerwca 2009 r. odbędzie się finałowe spotkanie III edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. W pierwszej części spotkania studenci przystąpią do testu końcowego. Student, który uzyska najwyższy wynik z testu otrzyma bardzo wartościową nagrodę. Stały punkt spotkania – wykład poprowadzi dr Rafał Mrówka, który opowie studentom o sztuce prezentowania własnej osoby. Do zobaczenia :).

Teaser - zwiastun V spotkania EUD

Czym jest turystyka? Czy to prawda, że turystyka istniała już w czasach starożytnych? Czym jest potencjał turystyczny i jak mu daleko do produktu? Kto tworzy produkt turystyczny? Czy można rozwijać produkt turystyczny nie mając walorów turystycznych? Jakie znaczenie dla rozwoju turystyki mają mieszkańcy lokalni? Czy można rozwinąć turystykę bez promocji?

Na V spotkanie EUD zapraszamy już jutro (12 maja br.). Wykład i warsztaty poprowadzi dr Magdalena Kachniewska.

Słowa klucze do wykładu "Sztuka zarabiania na wypoczynku"

Prosimy o zapoznanie się z podstawowymi pojęciami do wykładu dr Magdaleny Kachniewskiej pt. "Sztuka zarabiania na wypoczynku".

Słowa klucze do wykładu "Mity negocjacji"

Prosimy o zapoznanie się z podstawowymi pojęciami do wykładu dr Sławomira Wincha pt. "Mity negocjacji".

Zmiany na stronie EUD

Strona internetowa Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego bogatsza jest o kącik polecanych artykułów z zakresu wychowania i edukacji, który adresujemy głównie do rodziców i opiekunów naszych studentów. Życząc miłej lektury, zachęcamy do regularnego korzystania z tej części serwisu.

Teaser - zwiastun III spotkania EUD

Czym jest marketing? Czy marketing to nakłaniania konsumentów do zakupu niepotrzebnych im produktów? Czy marketing to wszechobecna reklama oraz nachalna sprzedaż? Jakie jest zadanie osób odpowiedzialnych za marketing w firmie - sprzedać produkt czy zadbać o satysfakcję klienta? Co firma powinna robić, aby klient czuł się usatysfakcjonowany? A czego na pewno nie powinna robić?

Na III spotkanie zapraszamy już w najbliższy wtorek (31 marca br.). Wykład i warsztaty poprowadzi dr Tymoteusz Doligalski.

Forum EUD

Z przyjemnością informujemy, że Forum dyskusyjne Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego jest już aktywne. Zachęcamy do dyskusji i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, opiniami nt. zajęć.

Lista osób przyjętych na III edycję EUD

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób przyjętych na III edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Rejestracja na III edycję EUD zakończona

Zapisy na III edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego zostały zamknięte. Lista osób przyjętych zostanie opublikowana na stronie EUD już jutro – 10 lutego br.

Ruszyły zapisy na III edycję EUD!

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Informujemy, że nowy program zajęć dla studentów, jak też program równoległych spotkań z rodzicami jest już dostępny na naszej stronie. Zachęcamy też do zapoznania się z harmonogramem III edycji EUD. Rejestracja potrwa do 8 lutego br.

Zmiany na stronie EUD 19.01.2009

Na stronie internetowej EUD zostało wprowadzonych kilka zmian. Nowością jest baza wiedzy EUD. Znajdują się w niej materiały edukacyjne z zajęć, fotografie prac warsztatowych oraz relacje wideo ze spotkań. Baza uzupełniana będzie na bieżąco materiałami z kolejnych zrealizowanych zajęć. Dodatkowo, w bazie znajduje się przekierowanie do galerii zdjęć oraz materiałów edukacyjnych z zajęć dla rodziców i opiekunów. Wkrótce ruszy również forum internetowe. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozytywnie wpłyną na przejrzystość i funkcjonalność serwisu EUD i zwiększą satysfakcję jego użytkowników.

Folder EUD

Zapraszamy do zapoznania się z folderem EUD. Znajdą w nim Państwo najważniejsze informacje o Programie Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Programie dla gimnazjalistów: Akademii Młodego Ekonomisty. Folder zawiera ponadto opinie uczestników spotkań i wybrane fotografie z zajęć.

Termin rejestracji na III edycję EUD

Informujemy, że zapisy na III edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego odbywać się będą w dniach: 26 stycznia - 8 lutego 2009 r. Aby zapisać dziecko na EUD należy w dniach aktywnej rejestracji wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski

Baza wiedzy