Archiwum aktualności, IV edycja, UE KatowiceEkonopedia - Magazyn Młodego Menedżera

Zachęcamy do zapoznania się z premierowym numerem magazynu "Ekonopedia - Magazyn Młodego Menedżera". Kliknij i zobacz!

We wrześniu ruszają zapisy na semestr zimowy EUD!

Uprzejmie informujemy, że zapisy na kolejną edycję zajęć EUD (semestr zimowy 2011/2012) odbywać się będą w dniach 8-18 września 2011 r. Aby zapisać dziecko na zajęcia EUD należy w dniach aktywnej rejestracji wypełnić formularz zgłoszeniowy. O zakwalifikowaniu do programu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Początek zapisów: 8 września 2011, godz. 15.00.

Uwaga. Program i harmonogram zajęć na semestr zimowy 2011/2012 zostanie podany do wiadomości w ostatnich dniach sierpnia. Informacji szukać należy na stronie programu zajęć bądź w aktualnościach.

Nowy ośrodek EUD w Kielcach!

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od wcześnia 2011 rusza nowy ośrodek EUD - przy Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Bardzo cieszymy się, że uczniowie kieleckich podstawówek zasilą szeregi studentów EUD :) Wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się więcej informacji na temat nowego ośrodka EUD.

Przypominamy, że rekrutacja na kolejny semestr zajęć w Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Bełchatowie, Poznaniu oraz na I edycję zajęć EUD w Kielcach rusza 8 września o godz. 15.00.

Laureaci wakacyjnego konkursu "Wyspa - ekonomia pod palmami"

Tego lata nie tylko Ziemia okrąża Słońce, ale i my okrążyliśmy Ziemię w naszym konkursie. Za nami wakacyjna przygoda, którą przeżyliśmy wyłącznie dzięki pomysłom naszych Konkursowych Podróżników.


Przyznaliśmy tytuły Pierwszego, Drugiego i Trzeciego Mistrza Wakacyjnej Sztuki Przetrwania
. Wybór był bardzo trudny, dlatego że wszystkie Wasze prace zrobiły na nas bardzo duże wrażenie: zaskakiwały, bawiły, uczyły. Oto trzy pierwsze miejsca:

Tytuł Pierwszego Mistrza Wakacyjnej Sztuki Przetrwania oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 500 zł otrzymała MARYSIA BILWIN. Zobacz pracę Marysi z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.

Tytuł Drugiego Mistrza Wakacyjnej Sztuki Przetrwania oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 300 zł otrzymała ZUZIA PALION.  Zobacz pracę Zuzi z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.

Tytuł Trzeciego Mistrza Wakacyjnej Sztuki Przetrwania oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 200 zł otrzymała EMILKA PRZYBYŁ. Zobacz pracę Emilki z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.

Zwycięzcom gratulujemy i informujemy, że nagrody wyślemy przekazem pocztowym.

Wszystkim głosującym i komentującym również składamy serdeczne podziękowania. Wasze punkty i komentarze działały na nas wszystkich mobilizująco :)

 

Zobacz galerię Najlepszych Studentów EUD

Z radością informujemy, że do grona Najlepszych Studentów EUD dołączyli: Dominika Filocha, Marta Kąkol, Piotr Kuczko, Dominik Niewiedział, Igor Ratajczyk. Zapraszamy do Galerii Najlepszych :)

Podsumowanie wakacyjnych doświadczeń Młodych Podróżników EUD - zobacz i oceń prace!

Naszym Młodych Podróżnikom udało się zorganizować na bezludnej wyspie mini-społeczeństwo rozbitków i uruchomić gospodarkę ich tymczasowego państwa! Ich obywatele - dzięki swoim talentom i pracy - świadczyli usługi na rzecz innych ludzi i zarabiali na siebie, a do wspólnej kasy wędrowały składki na budowę statku. Każda przygoda jednak się kończy - piękny, nowy statek stoi zacumowany u brzegu (kapitana nie można już wprost od niego oderwać!), pora więc opuścić tropiki i wracać na rodzinną półkulę.

Czy to jednak rzeczywiście koniec? 

Mając takie doświadczenia, nie można po prostu ograniczyć się do powrotu do szkoły. Zapraszamy Was do lektury prac ostatniego etapu konkursu „Puenta”, w którym uczestnicy konkursu podsumowują wakacyjną przygodę i dzielą się swoimi refleksami na temat tego, jak mogliby wykorzystać swój sukces i zdobyte doświadczenie w życiu.

Wszystkich internautów zapraszamy też do głosowania, komentowania prac oraz dyskusji z ich autorami. Głosowanie na 3 etap konkursu potrwa do 10 lipca 2011

I etap konkursu: Ucz się z Freeckiem

Zapisy do konkursu "Eksperci Freekonomii" zostały zakończone. 17 naszych studentów zgłosiło się do wzięcia udziału w konkursowej zabawie. W pierwszym etapie uczestnicy konkursu przejdą krótki kurs freekonomii. Ich nowy przyjaciel – Freecek – pokaże im jak działają „darmowe biznesy”, później natomiast będzie chciał sprawdzić, co uczestnicy zrozumieli i zapamiętali. Każdy, kto przekona Freecka, że rozumie zasady „darmowego biznesu” nie gorzej niż on, będzie mógł w II etapie kursu zaskoczyć Freecka, przedstawiając mu przykłady darmowych produktów, jakie są na rynku.

Czytaj o szczegółach konkursu - KLIKNIJ

Zobacz Regulamin Konkursu.

2 etap konkursu "Wyspa" - zobacz i oceń prace!

Do drugiego etapu konkursu "Wyspa - ekonomia pod palmami" przeszło 17 Młodych Podróżników. Jak poradzili sobie z zadaniem konkursowym? Oceńcie sami. Wszystkich Was zapraszamy do zapoznania się z pracami konkursowymi, głosowania, komentowania prac oraz dyskusji z ich autorami.

Filmoteka EUD - nowe materiały!

W filmotece EUD są już dostępne filmy z finałowych zajęć IV edycji EUD w Katowicach i Bełchatowie. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z obydwu wydarzeń.

EUD na Dniach Otwartych NBP

W minioną sobotę (18 czerwca 2011) Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy miał przyjemność uczestniczyć w Dniach Otwartych NBP. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Za pomoc w prowadzeniu stanowiska EUD i duże zaangażowanie w promowanie naszego Uniwersytetu chcielibyśmy podziękować naszym wspaniałym wolontariuszom. Wspierali nas: Adrianna Jezierska, Ania Jurczyk, Klaudia Klonowska, Wiktoria Mikaszewska, Radosław Moczarski, Karina Rezner oraz Artur Rytel-Kuc.

I etap konkursu "Wyspa" - zobacz i oceń prace!

Wakacyjno-podróżniczy konkurs EUD trwa! Choć do naszego wakacyjno-podróżniczego konkursu zgłosiło się aż 36 studentów EUD, to plecak spakowało i wyruszyło z nami w rejs 23 śmiałków. Wszystkich internautów zapraszamy do zapoznania się z pracami nadesłanymi na 1 etap konkursu, głosowania, komentowania prac oraz dyskusji z ich autorami. Głosowanie na 1 etap konkursu potrwa do 26 czerwca 2011.

Wakacyjny konkurs EUD - poznaj uczestników!

Do naszego wakacyjno-podróżniczego konkursu zgłosiło się aż 36 śmiałków głodnych przygód - zobacz galerię uczestników konkursu.

Narodowy Bank Polski zaprasza na Dni Otwarte!

Dni Otwarte NBP to okazja, by poznać jedną z najważniejszych instytucji finansowych w Polsce i dowiedzieć się, jak ważną rolę w gospodarce pełni bank centralny.

Dni Otwarte to także wspaniała rozrywka i wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Odwiedzając nasze siedziby będzie można m.in:

  • nauczyć się rozpoznawać autentyczność polskich monet i banknotów, a także zobaczyć jak wygląda liczenie pieniędzy,
  • poznać historię pieniądza na świecie i w Polsce,
  • zobaczyć wystawę monet i banknotów z całego świata oraz projekty polskich banknotów,
  • zagrać w grę multimedialną „Złap monetę”,
  • polatać bankolotem,
  • dla maluchów przygotowaliśmy bankowy kącik zabaw z układankami, konkursami, grami i animacjami edukacyjnymi.

Odwiedzający dostaną pamiątkowe żetony oraz dyplomy z oryginalnym stemplem – pamiątki z Dni Otwartych. To tylko niektóre atrakcje, które przygotowaliśmy.
Partnerzy tegorocznych Dni Otwartych to: Giełda Papierów Wartościowych, Mennica Polska S.A. oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.
Mamy nadzieję, że odwiedzi nas wielu gości i w tym roku pobijemy kolejny rekord frekwencji!

Więcej informacji na: www.nbp.pl/DniOtwarte.

Kliknij i zobacz film, jak szykujemy się do Dni Otwartych. Film z udziałem Prezesa Marka Belki został przygotowany z wykorzystaniem bankolotów - nowoczesnych, latających kamer.

Filmy i relacje z Dni Otwartych 2011 w serwisie You Tube na kanale NBPtv - www.YouTube.com/NBPtv.

Kalendarium Dni Otwartych NBP 2011:
O/O NBP we Wrocławiu – 28 marca-3 kwietnia
O/O NBP w Krakowie – 9-15 kwietnia
O/O NBP w Opolu – 9-15 maja
O/O NBP w Kielcach – 21-27 maja
O/O NBP w Warszawie – 30 maja-3 czerwca
Centrala NBP – 18-19 czerwca
O/O NBP w Bydgoszczy – 27 czerwca-2 lipca
O/O NBP w Gdańsku – 1-21 lipca
O/O NBP w Poznaniu – 12-17 września
O/O NBP w Szczecinie – 26 września-2 października
O/O NBP w Rzeszowie – 26 września-2 października
O/O NBP w Lublinie – 10-16 października
O/O NBP w Łodzi – 22-28 października
O/O NBP w Zielonej Górze – 3-8 listopada
O/O NBP w Białymstoku – 14-20 listopada

W oddziałach okręgowych Narodowego Banku Polskiego Dni Otwarte trwają przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku bank mogą zwiedzać wycieczki szkolne oraz grupy zorganizowane, a w sobotę i niedzielę jest on otwarty dla wszystkich chętnych. Dni Otwarte w centrali NBP odbywają się tylko w sobotę i niedzielę. Wstęp na Dni Otwarte w centrali oraz we wszystkich oddziałach NBP jest wolny.

Wakacyjny konkurs EUD - zapisy zakończone

Zapisy na wakacyjno-podróżniczy konkurs EUD "Wyspa - ekonomia pod palmami" dobiegły końca. Załoga naszego rejsu liczyć będzie aż 36 osób - wkrótce prezentacja uczestników konkursu :)

Zobacz zdjęcia z finału EUD w Katowicach!

W miniony poniedziałek (6 czerwca 2011) odbył się finał IV edycji EUD w Katowicach, podczas którego studenci przystąpili do testu z wiedzy ekonomicznej. Najlepszy okazał się Igor Ratajczyk. Wysoki wynik z testu uzyskali również Piotr Kotas i Natalia Bożek. Laureaci EUD otrzymali nagrody z rąk Prodziekana Wydziału Zarządzania dr. Krzysztofa Niestroja. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Weź udział w teście końcowym i wygraj laptopa!

Drodzy Studenci EUD, kolejny semestr zajęć powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze finałowe spotkanie EUD. Podczas ostatnich zajęć, oprócz wykładu, odbędzie się też końcowy test wiedzy. Do udziału w teście serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie, że student, który w danym ośrodku uzyska z testu najwyższą notę, w nagrodę otrzyma notebooka.

Czas najwyższy na powtórkę – baza wiedzy jest do Waszej dyspozycji. Znajdziecie w niej filmy wideo z zajęć, materiały edukacyjne z wykładów, galerie prac warsztatowych.

Wakacyjny konkurs EUD - zgłoś swój udział!

Lubicie podróżować? Gdzie byliście do tej pory najdalej od domu? W innym regionie Polski, w innym kraju, na innym kontynencie? My, z Ciotką Michasią, zabieramy Was w podróż dookoła świata! W czasach, gdy z Londynu do Hongkongu można dolecieć w 10 godzin, my – wzorem dawnych angielskich dam i gentlemanów – załadujemy się na statek, by opłynąć kulę ziemską.

Mądrzy ludzie mawiają, że podróże kształcą, zwłaszcza gdy się do nich dobrze przygotujemy. Zanim więc statek opuści port, zbierzecie ważne informacje o zaplanowanych do odwiedzenia krajach. To dopiero początek. Prawdziwe wyzwania, godne Młodych Ekonomistów, nadejdą chwilę później. W naszej podróży czeka nas niezaplanowany postój na środku Oceanu... Przygoda! Trzeba będzie zorganizować od podstaw życie tymczasowego, wyspowego państwa: rozruszać jego gospodarkę i skoordynować działania ludzi – Wasze pomysły, których nie możemy się już doczekać, na pewno umożliwią bezpieczny powrót do domu.

Niniejszym ogłaszamy wakacyjny konkurs dla studentów EUD „Wyspa – ekonomia pod palmami”. Wszystkich Was zapraszamy do naszej wakacyjnej szkoły przetrwania!

Czytaj o szczegółach konkursu – KLIKNIJ!

Statek EUD wypływa w rejs dookoła świata już wkrótce! Nie zwlekaj i zgłoś swój udział w konkursie. Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 9 czerwca 2011 r.

Galeria zdjęć z V spotkania EUD (Katowice, Warszawa, Bełchatów)

Zapraszamy do galerii EUD, gdzie są już dostępne zdjęcia z V spotkania EUD w Katowicach, Warszawie i Bełchatowie.

Mini skrypt do wykładu "Sztuka zaprezentowania własnej osoby" (Poznań)

Studentów EUD z Poznania zachęcamy, by w ramach przygotowań do kolejnych zajęć, zapoznali się ze skryptem do wykładu pt. "Sztuka zaprezentowania własnej osoby". Wykład odbędzie się 25 maja 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Do zobaczenia na wykładzie :)

Konkurs EUD rozstrzygnięty!

Tak oczekiwany werdykt Komisji konkursowej, po długich i burzliwych obradach, wreszcie zapadł! Członkowie Komisji z wielkim zainteresowaniem przeczytali propozycje 34 Ekonomicznych Doradców Kosmicznych. Było z czego wybierać i wybór nie był łatwy! Wiadomo… chodziło nie tylko o to, kto wygra konkurs, ale przede wszystkim o to, aby nasz Kosmiczny Gość Ekosmoś, po wielu ziemskich przygodach wrócił na swoją planetę – do domu i stęsknionej rodzinki! Aby poznać zwycięzców konkursu - KLIKNIJ!

Mini skrypt do wykładu "Piramidy egipskie i Coca Cola, czyli dlaczego kraje ze sobą handlują?" (Katowice)

Studentów EUD z Katowic zachęcamy, by w ramach przygotowań do kolejnych zajęć, zapoznali się ze skryptem do wykładu pt. "Piramidy egipskie i Coca-cola, czyli dlaczego kraje ze sobą handlują?". Wykład odbędzie się 23 maja 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Do zobaczenia na wykładzie :)

Konkurs EUD - obrady Komisji nadal trwają

Wytypownie trzech najlepszych Ekonomicznych Doradców Kosmicznych okazało się nieziemsko trudnym zadaniem. Ze względu na wysoki i bardzo wyrównany poziom prac konkursowych, Komisja nie ustaliła jeszcze werdyktu. Obrady nadal trwają. Informujemy, że ogłoszenie wyników konkursu zostało odroczone do poniedziałku (23 maja 2011) do godz. 16.00. Zainteresowanych prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Konkurs "Kosmiczna ekonomia" - głosowanie internautów zakończone

Z dniem 17 maja 2011 zakończyliśmy głosowanie internautów na prace w konkursie "Kosmiczna ekonomia". Naszym Ekonomicznym Doradcom Kosmicznym dziękujemy za bardzo pouczające rady i wyśmienitą zabawę :), a  internautom za oddane głosy i komentarze.

Nadszedł czas na posiedzenie Komisja konkursowej, która rozstrzygnie kto otrzyma tytuł Pierwszego, Drugiego i Trzeciego Ekonomicznego Doradcy Kosmicznego. Ogłoszenie werdyktu Komisji nastąpi w najbliższy piątek, 20 maja 2011.

Galeria zdjęć z IV spotkania EUD (Katowice, Warszawa)

Zapraszamy do galerii EUD, gdzie są już dostępne zdjęcia z IV spotkania EUD w Katowicach i Warszawie.

Inwestycje na rynku kapitałowym - czytaj wpisy Ekonomicznych Doradców Kosmicznych!

Przedstawiamy Wam ostatnie prace konkursowe naszych Ekonomicznych Doradców Kosmicznych. Wprowadzają oni kosmicznego gościa w zawiłe problemy inwestowania i oszczędzania i… powoli żegnają Ekosmosia.

Który z Doradców najlepiej poradził sobie z tym zadaniem? Który zasługuje na kolejne galony paliwa? Jak zwykle, zapraszamy do zapoznania się z pracami oraz głosowania! Szczególnie mocno zachęcamy do komentowania prac i dyskutowania z naszymi Doradcami. Komentarze i opinie internautów oraz argumentacja Doradców Ekonomicznych użyta w dyskusji z internautami, będzie miała duże znaczenie przy ocenie ich pracy przez Komisję konkursową.

Głosowanie na prace konkursowe trwa do 17 maja. A już 20 maja zostaną ogłoszone wyniki konkursu i dowiecie się, kto otrzyma tytuł Pierwszego, Drugiego i Trzeciego Ekonomicznego Doradcy Kosmicznego oraz atrakcyjne nagrody!

Mini skrypt do wykładu "Dlaczego inteligencja finansowa popłaca?" (Katowice)

Studentów EUD z Katowic zachęcamy, by w ramach przygotowań do kolejnych zajęć, zapoznali się ze skryptem do wykładu pt. "Dlaczego inteligencja finansowa popłaca?". Wykład odbędzie się 9 maja 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Do zobaczenia na wykładzie :)

Konkurs EUD - zobacz wpisy Ekonomicznych Doradców Kosmicznych!

Drodzy Internauci, przed Wami kolejna odsłona prac konkursowych! Tym razem Ekonomiczni Doradcy Kosmiczni poszukiwali dla naszego kosmicznego gościa zawodów i prac, dzięki którym będzie mógł zarobić pieniądze na powrót na swoją planetę (a wyznał nam, że tęskni za domem coraz bardziej!).

Swoje propozycje przygotowało 37 Ekonomicznych Doradców Kosmicznych. Jak im się to udało? Czy Ekosmoś zdoła, dzięki ich podpowiedziom zdobyć kosmiczne paliwo i odlecieć do domu? Oceńcie to sami! Zachęcamy Was do zapoznania się z propozycjami, komentowania prac oraz przyznawania galonów paliwa tym Doradcom, którzy Waszym zdaniem najlepiej wywiązali się ze swojego zadania!

Zmierz się z edukacyjną krzyżówką EUD!

W kąciku krzyżówek pojawiła się nowa edukacyjna krzyżówka EUD. Studentów i Sympatyków EUD zapraszamy do jej rozwiązania :)

Oglądaj zdjęcia z zajęć EUD!

W Galerii  są już dostępne zdjęcia z kwietniowych spotkań EUD w Katowicach, Warszawie, Bełchatowie i Białymstoku. Zapraszamy!

Konkurs EUD - zobacz pierwsze wpisy Ekonomicznych Doradców Kosmicznych!

Nasz gość, Ekosmoś na pewno nie pozostanie bez pomocy, ponieważ do konkursu stanęło aż 40 Ekonomicznych Doradców Kosmicznych! Ich pierwszym zadaniem było przybliżenie kosmicznemu przybyszowi najważniejszych zasad działania ziemskiej gospodarki, a przede wszystkim wyjaśnienie tego, w jaki sposób może uzyskać paliwo, zatankować swój pojazd i odlecieć do domu. Na jego planecie nie są bowiem znane pojęcia pieniądza, zarabiania, oszczędzania czy kupowania, które obowiązują na Ziemi.

Zobaczcie, jak nasi ekonomiczni doradcy poradzili sobie z tym nieziemsko trudnym zadaniem – zapraszamy do zapoznania się z galerią uczestników konkursu i ich pierwszymi pracami. Zachęcamy do śledzenia zmagań konkursowych, komentowania prac i głosowania!
 

Baza wiedzy EUD - nowe materiały!

Zapraszamy do przeglądania zasobów Bazy wiedzy EUD, gdzie są już dostępne nowe materiały edukacyjne z kwietniowych spotkań EUD. Materiałów edukacyjnych ze spotkań z rodzicami i opiekunami studentów EUD, szukać należy w  bazie wiedzy dla rodziców. Zapraszamy!

Zgłoszenia do konkursu zakończone!

Zgłoszenia do konkursu „Kosmiczna Ekonomia” zostały zakończone! Nasz gość, Ekosmoś na pewno nie pozostanie bez pomocy, ponieważ do konkursu stanęło aż 45 Ekonomicznych Doradców Kosmicznych! Poznacie ich już wkrótce.

Pierwszym zadaniem, jakie stoi przed uczestnikami konkursu jest przybliżenie kosmicznemu przybyszowi najważniejszych zasad działania ziemskiej gospodarki, a przede wszystkim wyjaśnienie tego, w jaki sposób może uzyskać paliwo, zatankować swój pojazd i odlecieć do domu. Na jego planecie nie są bowiem znane pojęcia pieniądza, zarabiania, oszczędzania czy kupowania, które obowiązują na Ziemi.

Pierwsze prace konkursowe zostaną zaprezentowane na stronie konkursu już 18 kwietnia 2011. Zapraszamy do śledzenia zmagań konkursowych, trzymania kciuków za uczestników, komentowania prac i głosowania!

Kosmiczna ekonomia - ostatnie dni zapisów!

Przypominamy o trwających zapisach do nowego konkursu dla studentów EUD „Kosmiczna ekonomia”. Gorąco Was zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Czytaj o szczegółach Konkursu - KLIKNIJ.

Aby zgłosić swój udział w Konkursie, należy na adres konkurs@uniwersytet-dzieciecy.pl przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze swoim zdjęciem lub awatarem. NA WASZE ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 10 KWIETNIA 2011 r.

Zmierz się z edukacyjną krzyżówką EUD!

Studencie! Lubisz rozwiązywać krzyżówki? Zmierz się z edukacyjną krzyżówką EUD. Utrwal materiał ze zrealizowanych zajęć i sprawdź swoją wiedzę ekonomiczną! Zapraszamy do zabawy :)

Kosmiczna ekonomia – nowy konkurs edukacyjny EUD!

Stała się rzecz niesłychana! Na dachu Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego przypadkowo wylądował przybysz z obcej planety. Kosmiczny gość ma na imię EKOSMOŚ i aby powrócić do domu, potrzebuje pomocy studentów EUD.

Kto z Was pomoże EKOSMOSIOWI?

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w nowym konkursie edukacyjnym dla studentów EUD „Kosmiczna ekonomia”. Waszym zadaniem będzie pomoc Ekosmosiowi w zdobyciu pieniędzy na kosmiczne paliwo, dzięki czemu będzie mógł powrócić na swoją planetę.

Czytaj o szczegółach Konkursu. KLIKNIJ.

Filmoteka EUD - nowe materiały!

Zapraszamy do filmoteki EUD, gdzie są już dostępne filmy z zajęć  EUD zrealizowanych w Katowicach i Warszawie w dniach 28-29 marca 2011 r.

Galeria zdjęć z II spotkania EUD w Katowicach

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z II spotkania EUD w Katowicach.

Baza wiedzy EUD - nowe materiały!

Zapraszamy do przeglądania zasobów Bazy wiedzy EUD, gdzie są już dostępne materiały edukacyjne ze spotkań inauguracyjnych EUD zrealizowanych w dniach 14-17 marca 2011 w Katowicach, Warszawie, Bełchatowie, Białymstoku i Poznaniu. Materiałów edukacyjnych ze spotkań z rodzicami i opiekunami studentów EUD, szukać należy w  bazie wiedzy dla rodziców. Zapraszamy!

Galeria zdjęć z inauguracji IV edycji EUD w Katowicach

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze spotkania inauguracyjnego IV edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

Skrypt do wykładu "Jak przekonywać innych do swoich racji?" (Katowice)

Studentów EUD z Katowic zachęcamy, by w ramach przygotowań do pierwszych zajęć, zapoznali się ze skryptem do wykładu pt. "Jak przekonywać innych do swoich racji?". Wykład odbędzie się 14 marca 2011 roku podczas spotkania inauguracyjnego IVedycji zajęć EUD w Katowicach. Do zobaczenia na wykładzie :)

Lista osób przyjętych na semestr letni EUD

Zapraszamy do zapoznania się z listami osób przyjętych na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Bełchatowie i Poznaniu.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że są jeszcze wolne miejsca na semestr letni zajęć EUD w Bełchatowie i Poznaniu. W związku z tym, uruchamiamy dodatkową rekrutację. Drodzy studenci EUD, zachęćcie kolegów i koleżanki do zapisania się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana :)

Rekrutacja dodatkowa

Informujemy, że limit miejsc na EUD w Poznaniu został osiągnięty i w związku z tym wstrzymana została dodatkowa rekrutacja na zajęcia w Poznaniu. Wkrótce w aktualnościach pojawi się lista osób przyjętych z dodatkowego naboru.

Trwają jeszcze zapisy na zajęcia EUD w Bełchatowie. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na EUD zostały zakończone

Zapisy na semest letni Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego zostały zakończone. Listy osób przyjętych na zajęcia EUD zostaną wywieszone 21 lutego 2011 r. o godz. 15.00.

Awaria serwera podczas rejestracji

Osoby, które nie doszły do ostatniego kroku rejestracji, prosimy o ponowne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Umożliwi nam to pozyskanie od Państwa wszystkich potrzebnych informacji.

Jednocześnie chcieliśmy przeprosić za problemy techniczne, które wystąpiły na naszej stronie internetowej tuż po rozpoczęciu zapisów na zajęcia EUD. Były one spowodowane zbyt dużym obciążeniem serwera.

Rejestracja na semestr letni EUD trwa!

Formularz rejestracji do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego jest aktywny. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do EUD prosimy o jego wypełnienie. Nie należy zwlekać z przesłaniem do nas formularza zgłoszeniowego, bowiem o przyjęciu dziecka do EUD decydować będzie czas wpłynięcia zgłoszenia do Biura.

Przy okazji chcielibyśmy zwrócić uwagę na nową kilkuetapową postać formularza zgłoszeniowego. Aby zgłoszenie zapisało się poprawnie, należy przejść przez wszystkie cztery kroki rejestracji. Prosimy się jednak nie zrażać do rozbudowanej formuły formularza - w klasyfikacji zgłoszeń liczyć się będzie czas zakończenia 1. kroku rejestracji. 

Rejestracja potrwa do 20 lutego 2011 r.

 

Zobacz programy zajęć na nadchodzący semestr

Zapraszamy do zapoznania się z programami zajęć na nadchodzący semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. W semestrze letnim roku akademickiego 2010/2011 realizowana będzie już VII edycja EUD w Warszawie, IV edycja EUD w Katowicach, Białymstoku i Bełchatowie oraz I edycja zajęć EUD w Poznaniu. Przypominamy, że zapisy na semestr letni EUD odbywać się będą w dniach: 10-20 lutego 2011 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 10 lutego o godz. 15.00.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski

Baza wiedzy