Hyde park

Pokój: " P R O F E S J O N A L I S T A " - zakończenie

Odpowiadasz na post:

" P R O F E S J O N A L I S T A " - zakończenie, wysłano: 2013-07-03 17:32:00
Autor:

Drodzy Profesjonaliści! Serdecznie gratuluję Wam przebrnięcia przez wszystkie etapy naszego zawodowego konkursu. Szczególne gratulacje należą się zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym –Wasze prace są naprawdę profesjonalne! Bardzo podobało mi się, że angażowaliście się nie tylko w wykonanie zadań, ale także aktywnie komentowaliście prace i wypowiadaliście się na forum oraz dowiedzieliście się wielu ciekawych rzeczy wzajemnie pytając się o szczegóły wybranych profesji i opowiadając o własnych planach zawodowych. Myślę, że przygotowując prace konkursowe, przekonaliście się, że nie jest łatwo zostać profesjonalistą i wymaga to wiele czasu i wysiłku. Wiedząc, jaki zawód będziecie chcieli wykonywać w przyszłości, już teraz możecie zainteresować się przedmiotami szkolnymi związanymi z daną profesją, a przede wszystkim możecie kształcić te cechy charakteru i umiejętności, które zadecydują o Waszym przyszłym sukcesie zawodowym. Na zakończenie chcę Wam podziękować za udział w konkursie, za Waszą fantastyczną pracę i ciekawe pomysły. Przekażcie również podziękowania swoim Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i pomoc, na którą mogliście liczyć z ich strony, a także Profesjonalistom i Aktorom, którzy zgodzili się wystąpić w Waszych filmach. Dziękuję również w swoim i Waszym imieniu Pani Agnieszce Orzeszkowskiej za merytoryczne i techniczne wsparcie konkursu oraz całemu Zespołowi za obsługę techniczną naszej strony. Jeszcze raz serdecznie Wam gratuluję i już zapraszam do udziału w wakacyjnym konkursie pt. „Biuro podróży EUD”! :)

Temat
Treść
Podpis
Przepisz kod z obrazka

captcha
Opublikuj   Anuluj