Konkurs EUD "Piłkarska gorączka" - Wyniki

Drodzy Uczestnicy!

Publikujemy listę zwycięzców konkursu „Piłkarska Gorączka” w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Dziękujemy Wam serdecznie za nadesłane prace i przygotowane przez Was odpowiedzi. Jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem Waszej staranności oraz kreatywności!

Poniższe osoby otrzymały od nas najwyższe oceny. Pragniemy również wyróżnić i obdarzyć poniższymi komentarzami również innych uczestników tej edycji naszej zabawy!

  1. Kinga Dudko
  2. Jerzy Muszyński

Oskar Glegoła
Oryginalna forma prezentacji – sprawozdanie z posiedzenia. Komisja doceniła także przeprowadzenie ankiety w celu ustalenia grupy docelowej, jak również ciekawe propozycje gadżetów, a w szczególności kostki do zimnych napojów.

Adam Kowalski
Ręcznie wykonane rysunki oraz zaproponowanie różnych wersji gadżetów dla kobiet i mężczyzn, a także wersji premium na zamówienie wyróżniały prezentację. Ponadto ceny gadżetów odpowiadające cenom na rynku.

Igor Radecki
Przejrzysta prezentacja oraz jasno określona grupa docelowa. Dodatkowym atutem jest propozycja dwóch wersji kolorystycznych gadżetów.

Tomasz Borowski
Kolorystyka nawiązująca do barw polskiej reprezentacji oraz ciekawe propozycje są mocną stroną prezentacji. Komisja doceniła określenie kanału dystrybucji w przypadku każdego gadżetu oraz szczegółową charakterystykę.

Alicja Majewska
Przygotowałaś bardzo dobrą merytorycznie, świetnie przygotowaną i schludną prezentację. Znalazły się w niej wszystkie wskazane elementy – poczynając od opisu grupy docelowej, po dokładne i staranne opisy gadżetów wraz z ilustracjami. Twój kosztorys jest staranny i dobrze wykonany. Mogłaś zawrzeć w nim jednak więcej kategorii wydatków, które poniesie reprezentacja. Kompletność to bardzo ważna cecha planu finansowego. Na pochwałę zasługują racjonalne kwoty i staranne wyliczenia. Z kolei Twoja propozycja planu marketingowego jest bardzo kreatywna i pomysłowa – ładnie opisałaś swój turniej, jednak musisz pamiętać, że plan jest dokumentem kompleksowym, który musi pokryć również inne elementy, a nie tylko opis konkretnego pomysłu. Ogólnie rzecz biorąc Twoje prace były niezwykle staranne i kreatywne. Gratulacje, jesteśmy pod wrażeniem!

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin konkursu / Forum / Etap 1 / Etap 2 / Etap 3

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski