Konkurs EUD "Piłkarska gorączka"

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie biznesowym „Piłkarska gorączka!”. Zawodnicy naszej reprezentacji zapewnili nam wszystkim wiele pozytywnych emocji, jednak drużyna to nie tylko piłkarze. Za ich sukcesami stoi cały sztab – także eksperci od public relations, marketingu oraz spraw biznesowych.

W ramach konkursu „Piłkarska gorączka!” otrzymujecie unikalną szansę objęcia stanowiska kierownika ds. biznesowych naszej reprezentacji. Jak przekuć sportowe wyniki w marketingowy sukces? Będzie to właśnie Wasze zadanie.

Opracowanie propozycji wyjątkowych gadżetów nie tylko dla najwierniejszych kibiców, utrzymanie relacji z Partnerami oraz przygotowanie kosztorysu dla reprezentacji. Między innymi takie zadania na Was czekają.

Zapraszamy Was do zmagań konkursowych! Gwarantujemy iście sportowe emocje!

ZOBACZ PRACE Z I ETAPU - KLIKNIJ »

ZOBACZ PRACE Z II ETAPU - KLIKNIJ »

ZOBACZ PRACE Z III ETAPU - KLIKNIJ »

Rozpocznijcie nową, biznesową przygodę! Zapraszamy do zabawy! Gwarantujemy prawdziwie sportowe emocje! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 lipca!

Zgłoszenia do udziału w konkursie można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto eud poprzez kliknięcie ikonki „konkurs piłkarska gorączka – zgłoś się”. Zaloguj się i wyślij swoje zgłoszenie już teraz! – kliknij. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta, załóż je teraz.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin konkursu / Forum

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski