Konkurs świąteczny "Spółka Mikołaj"

MikołajKochani Studenci EUD!

W ferworze przygotowań do Świąt myśli większości z nas nadzwyczaj często krążą wokół pewnej szczególnej postaci... Mowa oczywiście o Mikołaju i jego odwiedzinach w naszych domach w Wigilię. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile pracy wykonuje co roku ten wyczekiwany przez wszystkich gość i jak skomplikowane operacje to obejmuje?

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w nowym konkursie! Obiecujemy przyjrzenie się niekonwencjonalnym aspektom pracy Mikołaja.

Zapraszamy Was na staż do Spółki Mikołaj – i to w najgorętszym okresie roku. W trzech kolejnych etapach konkursu pomożesz Mikołajowi w pracy, za każdym razem w innym dziale jego „firmy”. W pierwszym etapie, już po Świętach, będziecie musieli popracować nad krótkim poradnikiem dla osób niezadowolonych z otrzymanego prezentu. Następnie będziecie mieli okazję pomyśleć jakie produkty, usługi lub marki były hitem tegorocznej sprzedaży oraz co może okazać się hitem sprzedaży za rok! Na koniec, w Sztabie ds. Regeneracji Mikołaja, będziecie planować wypoczynek i wymyślać aktywności, które pomogą Mikołajowi odzyskać siły.

Konkurs realizowany będzie w trzech etapach w okresie od 20 grudnia 2011 do 23 stycznia 2012. Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 27 grudnia, do godz. 15:00.

Uwaga. Aby zgłosić swój udział w konkursie należy posiadać konto użytkownika portalu EUD. Zgłoszenia można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto, poprzez kliknięcie linku "Konkurs SPÓŁKA MIKOŁAJA – zgłoś się". Studenci EUD nieposiadający konta, powinni wcześniej dokonać rejestracji na stronie: www.uniwersytet-dzieciecy.pl/profil/rejestracja/, a następnie skonfigurować swój profil użytkownika portalu. Po dokonanej rejestracji i uzupełnieniu swoich danych, opcja rejestracji do konkursu będzie dostępna.

Zgłoś swój udział w konkursie już teraz i zapoznaj się ze szczegółami pierwszego zadania  konkursowego – KLIKNIJ!

wykrzyknik icon Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. KLIKNIJ!

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski