Konkurs Świąteczny "Spółka Mikołaj - Etap 2: Staż w Sztabie ds. Podsumowań i Prognoz Świątecznych

MikołajKochani Studenci i Sympatycy EUD!

Trwa konkurs świąteczny „Spółka Mikołaj”.

Najgorętszy okres – rozwożenie prezentów – Mikołaj ma za sobą. Zanim jednak uda się na zasłużony odpoczynek, musi podsumować projekt „Święta 2011” i pomyśleć nad tym co go czeka za rok. W tym celu powołał specjalny Sztab ds. Podsumowań i Prognoz Świątecznych. Uczestnicy mikołajowego konkursu, jako pracownicy tego sztabu, mieli za zadanie wybrać dowolną branżę (np. odzieżową, wydawniczą, rozrywkową, elektroniczną) i spróbować ustalić, jakie produkty, usługi lub marki tej branży były hitami tegorocznej sprzedaży. Po drugie, musieli znaleźć informacje na temat zapowiedzi nowych produktów oraz spróbować przewidzieć, co może okazać się hitem sprzedaży w nowym roku oraz wymarzonym prezentem pod choinkę w następną Gwiazdkę.

Gorąco zachęcamy do lektury, oceny i komentowania prac konkursowych!

Uwaga. Każdy zalogowany internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z prac konkursowych, przyznając 3, 2 bądź 1 punkt. Informujemy, że system głosowania na prace konkursowe zawiera blokadę adresów IP. Wprowadzona blokada będzie ograniczała możliwość wielokrotnego oddawania głosów z jednego komputera.

Głosowanie na prace 2 etapu konkursu potrwa do 16 stycznia 2012 do godz. 23:59. Kolejna odsłona prac już 18 stycznia br. Zdradzić Wam możemy, że w kolejnym etapie konkursu nasi Mikołajowi Pomocnicy odbywać będą staż w Sztabie ds. regeneracji Mikołaja. Jakiemu zadaniu będą musieli sprostać? Szczegóły już niebawem.

wykrzyknik icon Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu / I etap / III etap

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. KLIKNIJ!

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski