Konkurs "Fabryka czekolady" - Etap 1.

Konkurs TRWA CZEKOLADOWY KONKURS EUD Z NAGRODAMI!

Duże przedsiębiorstwo produkujące różne rodzaje czekolad i czekoladek zdecydowało się otworzyć fabrykę w Twoim mieście. Niestety właściciele fabryki nie wiedzą, jakie słodycze będą najbardziej smakowały lokalnym klientom. Dlatego poprosili studentów EUD o pomoc w podjęciu decyzji, jakie czekoladki wprowadzić na lokalny rynek.

Aż 45 śmiałków postanowiło wcielić się w rolę Czekoladowych Researcherów! Ich pierwszym zadaniem będzie dowiedzieć się jak najwięcej o upodobaniach i nawykach związanych z konsumpcją czekoladowych pyszności potencjalnych klientów fabryki czekolady.

Kochani konkursowicze, TUTAJ możecie pobrać „Wprowadzenie do 1. etapu konkursu”. Znajdziecie w nim wskazówki, jak poprawnie wykonać zadanie oraz terminy i ogólne wymagania, które Was obowiązują. Na wykonanie całego zadania z etapu pierwszego macie tydzień (18 - 24 lutego 2013 roku). Swoje prace przesyłajcie na adres: konkurs@uniwersytet-dzieciecy.pl i pamiętajcie, że ostateczny termin przesłania gotowej ankiety to 24 lutego 2013 roku. Ci z Was, którzy przygotują ankietę w terminie, otrzymają odznakę Czekoladowego Researchera, która na pewno ułatwi zebranie dalszych informacji!

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. KLIKNIJ!

 

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski