Konkurs "Fabryka czekolady" - Etap 2.

Konkurs TRWA CZEKOLADOWY KONKURS EUD Z NAGRODAMI!

Duże przedsiębiorstwo produkujące różne rodzaje czekolad i czekoladek zdecydowało się otworzyć fabrykę w Twoim mieście. Niestety właściciele fabryki nie wiedzą, jakie słodycze będą najbardziej smakowały lokalnym klientom. Dlatego poprosili studentów EUD o pomoc w podjęciu decyzji, jakie czekoladki wprowadzić na lokalny rynek.

Najtrudniejsza część konkursu już za nami! Nasi Czekoladowi Researcherzy przeprowadzili badanie runku i opracowali wyniki. Zapraszamy do zapoznania się z ich pracami. Wszystkie nadesłane prezentacje dostępne są w poniższej galerii prac.

Internautów zachęcamy do komentowania i oceny preznetacji. Głosowanie na prace etapu drugiego potrwa do 19 marca włącznie. Przypominamy Wam, że każdy zalogowany internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z konkursowych prezentacji, przyznając im 3, 2 bądź 1 punkt. Uwaga. System głosowania zawiera blokadę adresów IP. Niedogodnością z tytułu wprowadzonej blokady będzie ograniczona możliwość oddawania głosów z jednego komputera.

Przed uczestnikami konkursu jeszcze jedno zadanie - wyciągnięcie wniosków ze zgromadzonych podczas badania informacji i podjęcie decyzji, jakie czekoladki należy produkować w nowej fabryce. Na przygotowanie swojej propozycji czekoladowego smakołyku uczestnicy konkursu mają czas do 17 marca br. Efekty ich pracy będą dla Was dostępne już 20 marca 2013 r.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 3.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. Jeśli masz trudności z wymyśleniem nowego produktu i stworzeniem plakatu reklamowego, zapraszamy na forum, gdzie znajdziecie wątek poświęcony wykonaniu zadania z etapu 3. – tam postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości Uczestników konkursu.

 

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski