Konkurs "Fabryka czekolady" - etap 3

Konkurs TRWA CZEKOLADOWY KONKURS EUD Z NAGRODAMI!

Duże przedsiębiorstwo produkujące różne rodzaje czekolad i czekoladek zdecydowało się otworzyć fabrykę w Twoim mieście. Niestety właściciele fabryki nie wiedzą, jakie słodycze będą najbardziej smakowały lokalnym klientom. Dlatego poprosili studentów EUD o pomoc w podjęciu decyzji, jakie czekoladki wprowadzić na lokalny rynek.

W pierwszym etapie konkursu nasi Czekoladowi Researcherzy przeprowadzili badanie rynku i opracowali wyniki. Następnie, odwołując się do wyników badań, przygotowali projekt czekoladowego smakołyku, zawierający nazwę i opis produktu, opis odbiorcy produktu, a także graficzną prezentację słodyczy w formie plakatu reklamującego. Zapraszamy do zapoznania się z pomysłami naszych Researcherów!

Teraz oddajemy głos internautom, których prosimy o oceny i komentarze do prac konkursowych. Wszystkie nadesłane prezentacje dostępne są w poniższej galerii. Głosowanie na prace potrwa do 26 marca włącznie.

Przypominamy Wam, że każdy zalogowany internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z konkursowych prezentacji, przyznając im 3, 2 bądź 1 punkt. Uwaga. System głosowania zawiera blokadę adresów IP. Niedogodnością z tytułu wprowadzonej blokady będzie ograniczona możliwość oddawania głosów z jednego komputera.

Nasz konkurs powoli dobiega końca. Już niedługo prace konkursowe oceni Komisja, a o jej werdykcie powiadomimy Was już 28 marca 2013 r.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 2. / Etap 1.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

 

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski