Konkurs "Profesjonalista" - etap I

Trwa konkurs dla studentów EUD pt. „Profesjonalista”.

Świat dorosłych kręci się wokół pracy. Z jednej strony praca jest dla nich źródłem dochodu, a z drugiej zajmuje znaczną część ich dnia. Pewnie zastanawialiście się kiedyś, czym zajmują się dorośli w czasie pracy, jakie zawody wykonują i jakie są ich codzienne obowiązki. Podczas konkursu, który właśnie rozgrywamy, będziecie mieli okazję poznać sekrety zawodowego życia przedstawicieli różnych profesji.

Uczestnicy konkursu mają już za sobą pierwsze zadanie. Polegało ono na wyborze profesji, opisaniu wybranego zawodu oraz przygotowaniu jego graficznej prezentacji. Galerię prac 1. etapu prezentujemy poniżej. Wszystkich internautów zapraszamy do lektury prac, ich oceny i komentowania :)


Teraz uczestnicy konkursu zmagają się z nie lada zadaniem, które polega na nakręcenie krótkiego filmu pod tytułem „Dzień pracy Profesjonalisty”. O szczegółach zadania można poczytać TUTAJ.

Minął już termin przesyłania zadania z drugiego etapu, a wciąż nie widzimy wszystkich prac. Jeśli potrzebujecie pomocy, piszcie na naszym forum. Ostateczny termin nadsyłania zadań z drugiego etapu minie 16 czerwca 2013 roku.

Terminowo z zadania etapu 2. wywiązali się: Sebastian Bobryk, Julia Górka, Zuzanna Grabowska, Karolina GuzKinga Niemiec, Karolina Sławińska, Alex Wawrzynkowski i Bartosz Zbiciak. To nasza drużyna zawodowców :) Za wykonanie zadania na czas wszystkim Wam przyznajemy Odznaki Zawodowca! odznaka zawodowca

Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 2. / Etap 3. / Instrukcja do zadanie etapu 1. / Instrukcja do zadania etapu 2.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski