Konkurs "Profesjonalista" - etap II

Trwa konkurs dla studentów EUD pt. „Profesjonalista”.

Świat dorosłych kręci się wokół pracy. Z jednej strony praca jest dla nich źródłem dochodu, a z drugiej zajmuje znaczną część ich dnia. Pewnie zastanawialiście się kiedyś, czym zajmują się dorośli w czasie pracy, jakie zawody wykonują i jakie są ich codzienne obowiązki. Podczas konkursu, który właśnie rozgrywamy, będziecie mieli okazję poznać sekrety zawodowego życia przedstawicieli różnych profesji.

Uczestnicy konkursu mają już za sobą dwa wymagające zadanie. Pierwsze polegało na wyborze profesji, opisaniu wybranego zawodu oraz przygotowaniu jego graficznej prezentacji. Drugim zadaniem było nakręcenie krótkiego filmu pod tytułem „Dzień pracy Profesjonalisty”. Zadanie okazało się dużym wyzwaniem, niestety nie wszyscy konkursowicze sobie z nim poradzili.

Nadesłane prac prezentujemy w poniższej galerii filmów. Wszystkich internautów zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz do dyskusji :) Na każdą z zaprezentowanych prac można też głosować. 

Uwaga. Każdy zalogowany internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z prac konkursowych, przyznając 3, 2 bądź 1 punkt. Informujemy, że system głosowania na prace konkursowe zawiera blokadę adresów IP. Wprowadzona blokada będzie ograniczała możliwość wielokrotnego oddawania głosów z jednego komputera.


Nadszedł czas, by przygotować się i stać się idealnym kandydatem do wykonywania zawodu! Waszym zadaniem w trzecim etapie będzie przygotowanie profilu osoby, która bez trudu może pracować w danym zawodzie. Profil obejmuje trzy obszary – wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności i cechy charakteru. O szczegółach zadania można poczytać TUTAJ. Jeśli potrzebujecie pomocy, piszcie na naszym forum.

Ostateczny termin nadsyłania zadań z trzeciego etapu minie 20 czerwca 2013 roku. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace.

Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 1. / Etap 3. / Instrukcja do zadania etapu 3.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski