Konkurs "Profesjonalista" - etap III

Trwa konkurs dla studentów EUD pt. „Profesjonalista”.

Świat dorosłych kręci się wokół pracy. Z jednej strony praca jest dla nich źródłem dochodu, a z drugiej zajmuje znaczną część ich dnia. Pewnie zastanawialiście się kiedyś, czym zajmują się dorośli w czasie pracy, jakie zawody wykonują i jakie są ich codzienne obowiązki. Podczas konkursu, który właśnie rozgrywamy, będziecie mieli okazję poznać sekrety zawodowego życia przedstawicieli różnych profesji.

Szczęśliwie dotarliśmy do ostatniego etapu konkursu, podczas którego uczestnicy konkursu mieli za zadanie jak najlepiej przygotować się do wykonywania wybranego zawodu! Przygotowali oni profil osoby, która bez trudu może pracować w danym zawodzie. Profil obejmuje trzy obszary – wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności i cechy charakteru. O szczegółach zadania można poczytać TUTAJ.

Nadesłane prace na etap 3. prezentujemy w poniższej galerii. Wszystkich internautów zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz do dyskusji :) Na każdą z zaprezentowanych prac można też głosować. 

Uwaga. Każdy zalogowany internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z prac konkursowych, przyznając 3, 2 bądź 1 punkt. Informujemy, że system głosowania na prace konkursowe zawiera blokadę adresów IP. Wprowadzona blokada będzie ograniczała możliwość wielokrotnego oddawania głosów z jednego komputera.

Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 1. / Etap 2. / Instrukcja do zadania etapu 3.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski