Wakacyjny konkurs EUD "Biuro podróży"

WAKACYJNY KONKURS EUD Z NAGRODAMI!

Zbliża się upragniona przez wszystkich uczniów przerwa wakacyjna – czas odpoczynku i zabawy. Jednak lipiec i sierpień to miesiące, kiedy niektóre firmy mają prawdziwy nawał pracy. Jedną z takich firm jest Biuro Podróży EUD specjalizujące się w organizowaniu rodzinnych wakacji w Polsce. Wśród studentów EUD znalaźli się chętni do odbycia wakacyjnego stażu w naszym Biurze Podróży. W tej chwili pracują oni ciężko nad przygotowaniem wakacyjnej oferty Biura.

W pierwszym etapie zadaniem uczestników konkursu będzie wybór miejsca wycieczki oraz przygotowanie wstępnego programu i kosztorysu dwutygodniowego wyjazdu, a w drugim przygotowanie oferty reklamowej wycieczki wraz z opisem atrakcji i plakatem promującym wyjazd.

Już niedługo zaprezentujemy Wam katalog z pięknymi kolorowymi ofertami ciekawych wyjazdów. Prace konkursowe 1. etapu opublikujemy 11 lipca 2013 r.

Informacja dla uczestników konkursu: Na wykonanie całego zadania z etapu pierwszego macie tydzień (03.VII.-09.VII), a ostateczny termin przesłania prac to 9 lipca 2013 roku. Gotowe prace w formie prezentacji PowerPoint (maksymalnie 10 slajdów) przesyłajcie na nasz adres mailowy: konkurs@uniwersytet-dzieciecy.pl.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Zadanie 1.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. Jeśli będziecie mieli problem - szczególnie z przygotowaniem kosztorysu albo ustaleniem kosztów transportu - śmiało piszcie na naszym forum.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski