Konkurs "Profesjonalista" - werdykt

Drodzy Profesjonaliści!

Serdecznie gratulujemy Wam przebrnięcia przez wszystkie etapy naszego zawodowego konkursu. Szczególne gratulacje należą się zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym – Wasze prace są naprawdę profesjonalne! Co więcej, angażowaliście się nie tylko w wykonanie zadań, ale także aktywnie komentowaliście prace i wypowiadaliście się na forum, a także dowiedzieliście się wielu ciekawych rzeczy wzajemnie pytając się o szczegóły wybranych profesji i opowiadając o własnych planach zawodowych. Przygotowując prace konkursowe, przekonaliście się, że nie jest łatwo zostać profesjonalistą i wymaga to wiele czasu i wysiłku. Wiedząc, jaki zawód będziecie chcieli wykonywać w przyszłości, już teraz możecie zainteresować się przedmiotami szkolnymi związanymi z daną profesją, a przede wszystkim możecie kształcić te cechy charakteru i umiejętności, które zadecydują o Waszym przyszłym sukcesie zawodowym.

A oto Werdykt Szanownej Komisji:

I miejsce oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 500 zł otrzymują ex aequo
PIOTR HANKIEWICZ i KINGA NIEMIEC.
Kingę komisja doceniła za interesujące wprowadzenie do świata architektów i pomysłowe logo, za profesjonalny wywiad i dobrze przygotowane pytania między innymi o źródła inspiracji w pracy, a także za świetnie przygotowany profil idealnego kandydata, zawierający wiele dokładnych informacji na temat tego zawodu. Zobacz pracę Kingi z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.
Piotra komisja doceniła za bardzo ciekawy opis pracy weterynarza i świetne logo zawodu, za profesjonalny film z udziałem wielu aktorów i zwierząt oraz za przedstawienie szczegółowego profilu idealnego kandydata, a zwłaszcza za opis cech charakteru, będący dowodem zrozumienia wymagań tej profesji. Zobacz pracę Piotra z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.

II miejsce oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 300 zł otrzymuje ALEX WAWRZYNKOWSKI. Alexa komisja doceniła za świetne zaprezentowanie pracy piłkarza i wciągające logo, za profesjonalny film, który w energetyzujący sposób prezentuje wyczerpujące treningi, a także za bardzo ciekawą prezentację profilu idealnego kandydata i podkreślenie znaczenia znajomości języków obcych. Zobacz pracę Alexa z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.

III miejsce oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 200 zł otrzymuje ZUZANNA GRABOWSKA. Zuzę komisja doceniła za nietuzinkowe uzasadnienie wybory zawodu fizjoterapeuty i ciekawe logo, za bardzo interesujący, choć nieco hałaśliwy, wywiad i prezentację sprzętu rehabilitacyjnego, a także za szczegółowy opis cech charakteru i umiejętności idealnego kandydata. Zobacz pracę Zuzy z: etapu 1, etapu 2, etapu 3.

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Sebastian Bobryk za zaprezentowanie zawodu nauczyciela w bardzo pozytywnym świetle, za świetne przygotowanie do rozmowy z Profesjonalistą i ciekawe pytania o tajniki zawodu, a także opracowanie interesującego kodeksu nauczyciela.

Julia Górka za bardzo ciekawy wybór zawodu i przedstawienie zadań grafika komputerowego, za wciągający film „z życia grafika”, którego nieodłącznym elementem jest kawa oraz za profesjonalne przygotowanie profilu idealnego kandydata.

Karolina Guz za trafne wytłumaczenie sensu pracy psychologa i interesujące uzasadnienie wyboru zawodu, za bardzo ciekawy i dobrze przygotowany wywiad z Profesjonalistką oraz za dokładne przestawienie wymagań dotyczących wykształcenia i kwalifikacji psychoterapeuty.

Karolina Sławińska za promowanie bardzo oryginalnego zawodu dog handlera, za ciekawy opis jego tajników i piękne logo, za interesujący film z udziałem Baltazarka oraz profesjonalne przedstawienie wymagań stawianych handlerom i wystawcom.

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają piękne dyplomy. Nagrody oraz dyplomy przekażemy Wam pocztą.

Na zakończenie jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy! Wszystkim głosującym i komentującym również składamy podziękowania. Wasze punkty i komentarze działały na nas wszystkich mobilizująco. Teraz nie żegnamy się z Wami, ale zapraszamy do udziału w nowym wakacyjnym konkursie pt. „Biuro podróży EUD”!

Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 1 / Etap 2 / Etap 3

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski