Wakacyjny konkurs EUD "Biuro podróży" - Werdykt

WAKACYJNY KONKURS EUD Z NAGRODAMI!

Drodzy Konkursowicze! Nasz wakacyjny konkurs dobiegł końca, a w katalogu Biura Podróży EUD znalazło się wiele ciekawych ofert. Klienci na pewno będą zadowoleni z naszych usług! Gratulujemy Wam wykonania wszystkich zadań konkursowych, które - chociaż związane z wakacyjnymi przyjemnościami - wymagały wiele pracy. Mamy nadzieję, że umiejętność planowania wyjazdu i przygotowania kosztorysu niebawem Wam się przyda, podczas organizowania własnych wakacji.

A oto Werdykt Szanownej Komisji:

I miejsce oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 500 zł otrzymuje JULIA GÓRKA
Julię komisja doceniała za kompleksowy plan wakacji w Mrzeżynie i ciekawy wybór zakwaterowania, a także za świetną organizację pobytu i atrakcji (zwłaszcza za oryginalną propozycję nocnego wędkowania dla taty i westernowego miasteczka „Dziki Zachód”) oraz za profesjonalne przygotowanie kosztorysu wyjazdu. Zobacz pracę Julii z: etapu 1. i etapu 2.

II miejsce oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 300 zł otrzymuje MIESZKO WNUK
Mieszka komisja doceniła za ciekawy pomysł wakacji w Trójmieście, za dokładny, wyliczony co do minuty, plan podróży na wakacje i za wynegocjowanie korzystnych cen w hotelu goszczącym rodziny, a także za atrakcyjny reklamowy styl opisu oferty katalogowej. Zobacz pracę Mieszka z: etapu 1. i etapu 2.

III miejsce oraz nagrodę – bon zakupowy o wartości 200 zł otrzymują ex aequo
MATEUSZ ZAWILEŃSKI i MACIEJ NAUMOWICZ

Mateusza komisja doceniła za znakomity wybór miejsca wakacji na pograniczu Puszczy Drawskiej i Puszczy Noteckiej oraz przygotowanie bardzo oryginalnych atrakcji jak spływ kajakowy i program „Prawdziwe życie na wsi”, a także za opracowanie ciekawej oferty katalogowej.
Zobacz pracę Mateusza z: etapu 1. i etapu 2.
Macieja
komisja doceniła za profesjonalny i bardzo dokładny kosztorys wyjazdu oraz za interesujący plan zwiedzania i odpoczynku w rejonie Tatr i Sudetów, łączący zwiedzanie miast i zdobywanie górskich szczytów, a także za kolorowy plakat promujący ofertę. Zobacz pracę Macieja z: etapu 1. i etapu 2.

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Karolina Krok za szczegółowy plan intensywnego zwiedzania „Najpiękniejszych Miast Wschodniego Wybrzeża Polski”, zawierający wiele niecodziennych atrakcji, a wśród nich lot balonem nad Wejherowem i zwiedzanie Muzeum Motyli oraz za dokładny opis punktów programu wycieczki i ciekawe hasło reklamowe.

Jędrzej Tomaszewski za bardzo ciekawy plan pobytu w Świdnicy, obejmujący między innymi zwiedzanie Sztolni Walimskich, za dokładny kosztorys wakacji oraz za ofertę katalogową reklamującą wyjazd.

Kamil Wojnicz za szczegółowy plan pobytu w Warszawie „Śladami Warsa i Sawy”, obejmujący nawet ciszę nocną, a także za dokładny kosztorys atrakcji oraz za własnoręcznie przygotowany plakat.

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają piękne dyplomy. Nagrody oraz dyplomy przekażemy Wam pocztą. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, życzymy Wam udanego wypoczynku i szalonych zabaw! Do zobaczenia po wakacjach!

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 1 / Etap 2

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. 

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski