Konkurs " Mój biznes"

Kochani,

Zakończyliśmy zapisy na konkurs "Mój Biznes". Otrzymaliśmy od Was bardzo wiele zgłoszeń, z czego się niezmiernie cieszymy :) Z przyjemnością przekazujemy Wam instrukcję do pierwszego zadania.

Wprowadzenie do konkursu

Wiele osób marzy o założeniu własnej firmy i pracy w roli szefa, jednak często przeszkodą na drodze do spełnienia marzeń jest brak konkretnego pomysłu na biznes. Dlatego nasz Konkursu rozpoczniemy od zastanowienia się, jakiego rodzaju nowy sklep lub punkt usługowy może cieszyć się największym zainteresowaniem klientów z Waszego osiedla albo dzielnicy.

Zadanie nie jest proste, ale przedsiębiorcy muszą stawiać czoła trudnościom! Waszym zadaniem jest przygotowanie biznesowej mapy najbliższej okolicy oraz zaproponowanie i uzasadnienie, jaka nowa firma oferująca dowolne towary lub usługi ma szansę na sukces w miejscu Waszego zamieszkania.

Na wykonanie całego zadania z etapu pierwszego macie tydzień (14.XI.-20.XI), a ostateczny termin przesłania prac to 20 listopada 2013 roku. 22 listopada Wasze prace będą opublikowane na stronie, gdzie wszyscy studenci EUD będą mogli głosować na swoich faworytów. Gotowe prace w formie prezentacji PowerPoint (maksymalnie 5 slajdów) przesyłajcie na nasz adres mailowy: konkurs [@] uniwersytet-dzieciecy.pl.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Instrukcja do 1. zadania

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski