Konkurs " Mój biznes" - etap 1

Kochani,

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy Wam prace nadesłane na 1. etap konkursu "Mój biznes". Otrzymaliśmy aż 31 prac! Przypominamy, że zadanie polegało na przygotowaniu biznesowej mapy najbliższej okolicy oraz zaproponowaniu i uzasadnieniu, jaka nowa firma oferująca dowolne towary lub usługi ma szansę na sukces w danym miejscu. Na zaprezentowane poniżej prace można GŁOSOWAĆ, zachęcamy również do komentowania :)

Informujemy, że każdy zalogowany internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z konkursowych prezentacji, przyznając im 3, 2 bądź 1 punkt. Uwaga. System głosowania zawiera blokadę adresów IP. Niedogodnością z tytułu wprowadzonej blokady będzie ograniczona możliwość oddawania głosów z jednego komputera. Głosowanie na prace potrwa do 28 listopada (włącznie).

Wprowadzenie do 2 etapu

W pierwszym etapie Konkursu przygotowaliście bardzo ciekawe propozycje nowych biznesów, oferujących zarówno towary, jak i usługi. Naprawdę jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszych pomysłów! Niestety sam pomysł to nie wszystko! Wielu przedsiębiorców, którzy zdecydowali się wystartować z własnym biznesem, nie odniosło sukcesu, ponieważ nie przeanalizowali wystarczająco dobrze warunków, w jakich działała ich firma. Żeby uniknąć podobnych rozczarowań, w drugim etapie Konkursu zajmiemy się analizą otoczenia Waszych firm. Przed Wami trudne zadanie, ale jesteśmy pewni, że sobie poradzicie! Pamiętajcie, że w każdej sprawie możecie liczyć na naszą pomoc! Czy jesteście gotowi, żeby zawalczyć o sukces swojego biznesu? Jeśli tak, to zaczynamy drugi etap Konkursu! TUTAJ możecie pobrać instrukcję do zadania. Pamiętajcie, że stawka w naszej zabawie jest wysoka, a zwycięzcy otrzymają bony zakupowe o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł do wykorzystania w salonach Empik.

Na wykonanie całego zadania z etapu drugiego macie tydzień (21.XI.-27.XI), a ostateczny termin przesłania prac to 27 listopada 2013 roku. Wszystkie osoby, które prześlą swoje prace w terminie otrzymają wirtualną ODZNAKĘ BIZNESMENA. 29 listopada Wasze prace będą opublikowane na stronie, gdzie wszyscy studenci EUD będą mogli głosować na swoich faworytów. Gotowe prace w formie prezentacji PowerPoint (maksymalnie 8 slajdów) przesyłajcie na nasz adres mailowy: konkurs [@] uniwersytet-dzieciecy.pl.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 2. / Etap 3. Instrukcja do 2. zadania / Instrukcja do 3. zadania

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski