Konkurs " Mój biznes" - etap 3

Kochani,

Jak wiecie, trwa konkurs dla studentów EUD "Mój biznes". Bierze w nim udział 32 ambitnych i utalentowanych studentów EUD. Trzecie i ostatnie zadanie, jakiemu sprostać mieli Młodzi Biznesmeni, polegało na przygotowaniu opisu kampanii promującej własny biznes oraz zaplanowaniu Dnia Promocyjnego wraz z informującym o nim plakatem. Nadesłane prace okazały się bardzo ciekawe!

Zapraszamy Was do lektury prac trzeciego etapu konkursu, głosowania oraz dyskusji z autorami prac. Jednocześnie przypominamy, że każdy zalogowany internauta  może oddać jeden głos dziennie na każdą z konkursowych prezentacji, przyznając im 3, 2 bądź 1 punkt.
Uwaga.
System głosowania zawiera blokadę adresów IP. Niedogodnością z tytułu wprowadzonej blokady będzie ograniczona możliwość oddawania głosów z jednego komputera. Głosowanie na prace potrwa do 12 grudnia (włącznie).

To już ostatni etap naszego konkursu. Niebawem Komisja konkursowa rozpocznie obrady i wytypuje trzech Zwycięzców. O werdykcie powiadomimy Was 16 grudnia. Przypominamy, że wynik głosowania internautów nie będzie miał wpływu na ocenę prac przez Komisję Konkursową, jednak jest możliwość zdobycia dodatkowych punktów uwzględnianych w ogólnej ocenie Komisji. Wystarczy wykazać się aktywnością w komentowaniu. Najwyżej punktowane będą komentarze zawierające opinię na temat innych prac i pomysłów wraz z jej uzasadnieniem.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 1. / Etap 2. 

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski