Konkurs "Na ratunek Krainie Baśni"

Kochani,

Stała się rzecz straszna! Otóż otrzymaliśmy pilną depeszę z Królestwa Baśni, którą podstępem zaatakował zły Baldemar. Pewnie słyszeliście o nim już nie raz… Baldemar chce nie tylko wziąć do niewoli wszystkich mieszkańców krainy baśni, ale również zamienić ją w fabrykę brzydkich, smutnych plastikowych pajaców, które chce wysłać do wszystkich dzieci na świecie. Co gorsza, jego plan po części już się powiódł – obiecując „złote góry”, przeciągnął na swoją stronę część ludności krainy baśni. Przejął Wyspę Świętego Mikołaja oraz całą stolicę krainy, a król z rodziną i całe ministerstwo musiało udać się na wygnanie. Tam uradzono, że należy poszukać Śmiałka, który potrafi pokonać złego Baldemara i przekonać do powrotu na łono krainy tych mieszkańców, którzy uwierzyli nieuczciwemu przedsiębiorcy. Fabryki Baldemara już zaczynają działać, produkując brzydkie, smutne zabawki i zanieczyszczając powietrze, wodę i lasy…

Oto treść depeszy:Drodzy studenci, czy pomożemy Królestwu Baśni? Jest w wielkiej potrzebie! Poszukujemy dzielnych i odważnych studentów i studentek EUD, którzy używając sprytu, pomysłowości i wiedzy pokonają złego Baldemara. Zapraszamy do nowego konkursu EUD! Na zwycięzcę czekają nagrody Królestwa oraz – jak zawsze – atrakcyjne nagrody EUD!

Jak zgłosić się do konkursu?

Aby zgłosić swój udział w konkursie należy posiadać konto użytkownika portalu EUD. Zgłoszenia można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto poprzez kliknięcie ikonki „Konkurs KRAINA BAŚNI – zgłoś się”. Aby nadesłane zgłoszenie udziału w konkursie było rozpatrzone pozytywnie, wraz ze zgłoszeniem należy przesłać swoje CV (wzór CV pobierz TUTAJ). Prace należy przesyłać do 12 lutego br. do godz. 20:00, za pomocą aplikacji (dostępnej po zalogowaniu w oknie użytkownika portalu EUD), bądź na adres: konkurs@uniwersytet-dzieciecy.pl.

Jakie wyzwania na Was czekają?

Konkurs składał się będzie z 3 etapów:

Etap 1: Wszyscy dzielni Śmiałkowie i Śmiałkinie, którzy chcą wziąć udział w wyprawie:

  • do 12 lutego przesyłają zgłoszenia do konkursu za pośrednictwem strony internetowej EUD (JUŻ TERAZ ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ  W KONKURSIE - KLIKNIJ)
  • do 12 lutego za pomocą aplikacji (widocznej w oknie użytkownika po zalogowaniu) lub na adres: konkurs@uniwersytet-dzieciecy.pl przesyłają swoje CV, w którym przedstawiają siebie jako najlepszych kandydatów na przywódców wyprawy;
  • do 19 lutego przesyłają na adres: konkurs@uniwersytet-dzieciecy.pl rozwiązania 10 zagadek, odnalezione w Ekonopedii; zagadki Śmiałkowie i Śmiałkinie otrzymają drogą mailową 13 lutego.

Etap 2: Wszyscy Śmiałkowie i Śmiałkinie, którym uda się bezbłędnie rozwiązać zagadki do 26 lutego przygotowują Strategię pokonania złego Baldemara. Szczegółowe wytyczne otrzymają drogą mailową 20 lutego.

Etap 3: Zadaniem Śmiałków i Śmiałkiń będzie przygotowanie kampanii promocyjnej, która pomoże uzyskać jak największą liczbę głosów w głosowaniu internautów – innych studentów EUD. To zadanie będą realizować do 5 marca.

Zwycięzcę konkursu wyłoni specjalna komisja, złożona z Króla, Królowej oraz ministrów krainy baśni. Komisja oceni aplikacje (CV) Kandydatów, zaproponowane przez nich Strategie pokojowego pokonania Baldemara oraz kampanie promocyjne. Dodatkowe punkty otrzymają oni za dyskusję z internautami na temat prac, zaś punkty zebrane w głosowaniu internetowym będą rozstrzygały sytuacje sporne. Zwycięzcę poznamy 17 marca o godzinie 15.00.

Nie zwlekajcie! Baldemar rośnie w siłę!

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski