Konkurs "Na ratunek Krainie Baśni" - etap 1.3.

Drodzy Studenci EUD, Śmiałkowie i Śmiałkinie!


Przedstawiamy Wam prace Śmiałków i Śmiałkiń, którzy stanęli do konkursu „Na ratunek krainie baśni”. Każdy z nich miał za zadanie przygotować strategię pokonania złego Baldemara i zaprezentować ją Wam, abyście – głosując – wskazali tę Waszym zdaniem najlepszą.

Każdy ze śmiałków mógł zabrać ze sobą postać z bajki, trzy inne osoby oraz zwierzę. Za otrzymane w etapie zagadek złote dukaty mógł też zakupić niezbędny ekwipunek oraz przedmioty i „moce”, które przydadzą się podczas wyprawy i starcia z Baldemarem. Ale uwaga – nasi Kandydaci mogli wykorzystać tylko takie sposoby, które nie zawierają przemocy! Musieli więc posłużyć się sprytem, inteligencją, urokiem osobistym, dowcipem, szybkością, czy podstępem. Wszelkie chwyty, poza przemocą, były dozwolone :)

Zobaczcie i oceńcie sami jak im się to udało! Możecie też zadawać Śmiałkom i Śmiałkiniom pytania, aby przekonać się, który z nich zasługuje na to, aby objąć przywództwo wyprawy. I nie zapomnijcie oddać głosów na najlepsze prace. Możecie głosować codziennie, przyznając wybranym Śmiałkom 3, 2 oraz 1 punkt. Kandydaci będą odpowiadać na Wasze pytania, a w międzyczasie zajmą się przygotowaniem pracy do trzeciego, ostatniego etapu konkursu. A oto strategie naszych Śmiałków i Śmiałkiń!

Z przyjemnością informujemy, że przyznaliśmy wirtulane ordery:
za najszybsze rozwiązanie zagadek  nagrodzona została Magdalena Piszczatowska
za najlepsze CV (wytypowane w głosowaniu Internautów) nagrodzona została Patrycja Umecka

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap CV / Etap Promocja

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski