Konkurs "Na ratunek Krainie Baśni" - werdykt

Drodzy Internauci, Drodzy Śmiałkowie i Śmiałkinie!

TamTaraRaaaaaaaaaam!!! Oto doczekaliśmy się werdyktu Króla i Królewskiej Rady! Król i Rada pracowali w pocie czoła kilka dni i wieczorów, a nawet jedną noc (przy pełni księżyca :-). Jak się pewnie domyślacie, decyzja była niezmiernie trudna, bo stawka wyrównana, a zadanie bardzo niebezpieczne i odpowiedzialne. Każdy ze Śmiałków i Śmiałkiń zaprezentował się z najlepszej strony, i każdy wzbudził podziw Króla. Jego Wysokość napisał w swej depeszy do nas, że jest niezmiernie zbudowany i uradowany, że mógł poznać tak wspaniałych Studentów EUD. Dlatego nie mógł się powstrzymać, aby nie wyróżnić imiennie każdego ze Śmiałków.

Przypominamy ich – oto oni i ich talenty, które tak zadziwiły Króla:

Waleczny Piotruch (Piotr Abramek) – za wierność duchowi zespołowego działania, innowacyjne zastosowanie łodygi fasoli, gotowość do zamienienia się nawet w pchłę, jeżeli pozwoli to uratować Królestwo Baśni oraz za to, że dzięki jego wyprawie nadal będziemy mogli radować się smakiem ptasiego mleczka.
Śmiałnik Zulny (Zuzanna Adwentowska) – za zaradność, samodzielność i za odwagę stawienia czoła Baldemarowi bez użycia magicznych mocy, chociaż były w zasięgu ręki. Za propagowanie idei recyklingu oraz jej zacnych przedstawicieli. Za umiejętne wykorzystanie strategii wywierania wpływu, na które nabrałby się każdy zły Baldemar lub też inny, którego imienia nie wolno wymieniać :-)
Filipinka Zwycięska (Filip Bobrzyk) – za to, że w każdej sytuacji pamięta o radości, przyjaźni i dobrej zabawie. I dzieli się tym z nami wszystkimi! Za wiarę, że dobro (oraz wspólna jazda na nartach :-) może odmienić nawet najgorszego Baldemara.
Leonard Inio (Mateusz Chełstowski) – za to, że potrafi efektywnie wykorzystać najlepsze atuty – swoje i innych Śmiałków. Za propagowanie pożytecznych umiejętności, które już prawie zostały zapomniane – wywoływania deszczu czy leczenia miksturami. Za odwagę, która pozwoliła mu zaangażować do wyprawy Wielkiego Dżina (i wykorzystać go jako środka transportu :-). Szczególne wyróżnienie za… zianie dobrymi słowami.
Lilianna Waleczna (Kinga Hacaś) – za krzewienie ducha działania zespołowego i za wiarę w siłę Śmiałkiń! Za talent negocjacyjny, umiejętność zastawiania sprytnych pułapek oraz za to, że przypomniała nam o istnieniu bajkowego Jednorożca.
Martynika (Martyna Łaszewska) – za umiejętność zdobycia zaangażowania innych osób zaufania i do siebie, jako przewodnika wyprawy. Za zdolność rozwiązywania zagadek. Za spryt i za umiejętności przekonywania, przed którymi żaden zły Baldemar nie będzie się mógł obronić. Za propagowanie idei ekologii i zmysł estetyczny. Oraz za szczery uśmiech :-)
Nutka (Kinga Niemiec) – za umiejętność korzystania z mocy natury – zwierząt i roślin oraz za wiarę w to, że każdy z nas – nawet najmniejszy, może przyczynić się do pokonania zła. A także za propagowanie wykorzystania twórczości – malarskiej i muzycznej – do „naprawiania” świata!
Dragonslayer (Aleksandra Piątkowska) – za propagowanie hartu ducha i sprawności ciała. Za odwagę liczenia na siebie i przyjaciół, nawet jeśli są w zasięgu magiczne moce i przedmioty. Za poczucie humoru, spryt i nieugięte dążenie do osiągnięcia celu :-)
Waleczna Magda (Magdalena Piszczatowska) – za pomysłowość, szybkość, świetny refleks i zdolność rozwiązywania zagadek. Za to, że nie tylko potrafi zmieniać postać i głos na zawołanie, ale również umiejętnie z tego korzystać. Za to, że dzięki sprytowi uknuła plan, w którym zły Baldemar nie ma żadnych szans :-) Za przypomnienie nam pięknej, magicznej postaci Pegaza.
MotoAdzi (Andrzej Sołtysik) – za to, że jako przewodnik wyprawy bardzo dba o tych, których zabiera ze sobą – sam odważnie wykonuje najtrudniejsze zadania, a dla innych zabiera… sofę :-). Za umiejętne wykorzystanie magii czekolady to tego, aby w Krainie Baśni znów zapanował spokój, radość i porządek. Za zdolności poetyckie oraz za bardzo cenną zdolność dostrzegania potencjału – nawet w złych Baldemarach!
Ziomek Romek (Krzyś Suda) – za optymizm, poczucie humoru oraz wiarę w to, że wszyscy ludzie w głębi swych serc są dobrzy, tylko trzeba umieć tę dobroć odnaleźć (np. przy użyciu czekolady :-). Za kreatywność w zakresie środków transportu ;) i za to, że potrafi wykorzystać w walce o dobro bardzo różnorodne argumenty – od słodkości po… propozycję przebranżowienia :)
Papatka (Patrycja Umecka) – za pozytywny nastrój i zaangażowanie w działanie – od samego początku, aż do końca konkursu. Za piękne wierszopisanie. Za korzystanie z mądrości i umiejętności tych osób, które już wiele przeżyły i jeszcze więcej widziały (a do tego pieką pyszne łakocie :-). Oraz za niewątpliwe zdolności marketingowe.
Jaś Kopalnik (Jakub Wieczorek) – za optymizm i pogodę ducha. Za zdolność rozwiązywania zagadek. Za wiarę w ducha braterskiej (i siostrzanej) współpracy. Za umiejętność pokonania przeciwnika nie sprytem, nie pułapką, nie podstępem – ale poprzez pokazanie mu tego, co robi źle i wskazanie możliwości zmiany na lepsze :-) Oraz za propagowanie zdrowej i przepysznej owocowo-miodowej diety! :-)

Ale kto??? Kto wybierze się na wyprawę??? Kto będzie TYM PIERWSZYM ŚMIAŁKIEM??? Jesteście ciekawi? Dobrze, już dobrze… Oto werdykt! TamTararaaaaam!!!

Tytuł PIERWSZEGO ŚMIAŁKA i nagrodę w postaci bonu o wartości 500 zł otrzymuje:
MotoAdzi (Andrzej Sołtysik)

Tytuł DRUGIEGO ŚMIAŁKA (a właściwie Śmiałkini) i nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł otrzymuje: Śmiałnik Zulny (Zuzanna Adwentowska)

Tytuł TRZECIEGO ŚMIAŁKA (a właściwie Śmiałkini) i nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł otrzymuje: Waleczna Magda (Magdalena Piszczatowska)

To jeszcze nie wszystko... królewski doradca ds. dobrej zabawy postanowił przyznać wyróżnienie specjalne i nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł Śmiałkini Papatce (Patrycji Umeckiej) :-)

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim Śmiałkom i Śmiałkiniom, którzy poświęcili swój czas i energię na to, aby pomóc Krainie Baśni! Jesteśmy dumni, że mamy takich odważnych Studentów i Studentki! :-)

Przypominamy, że przyznając nagrody Król i jego Rada brali pod uwagę:

• zgodność prac z tematem przewodnim konkursu
• oryginalność i pomysłowość wykonania prac
• terminowe i bezbłędne rozwiązanie zagadek
• dyskusję uczestników konkursu z internautami
• zaś w sytuacjach spornych – liczbę głosów przyznanych przez internautów.

Dziękujemy Internautom za komentarze i głosowanie! A wszystkich studentów EUD zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który ogłosimy już niebawem! AHOJ!

wykrzyknik icon Nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie przesłane zostaną pocztą.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap CV / Etap Promocja / Etap Strategia

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski