Konkurs "Wakacyjni biznesmeni"

TRWA KONKURS "WAKACYJNI BIZNESMENI"

Wyobraźcie sobie taką sytuację, która stanowi tło do zadania konkursowego...

Wraz ze znajomymi z EUD wybierasz się na wakacje all-inclusive na Wyspę X. Po kilkudniowym odpoczynku i "nicnierobieniu" zastanawiacie się co począć. Widzicie na horyzoncie dom towarowy, więc postanawiacie się do niego udać. Na miejscu dowiadujecie się, że jest to jedyny sklep na Wyspie X. Można w nim kupić wszystkie dostępne na wyspie towary. Nie dowierzacie, bo nie możecie znaleźć wielu przedmiotów bardzo popularnych w Polsce. Postanawiacie rozwikłać tę zagadkę i spotykacie się z Waszymi rówieśnikami z Wyspy X. Oni potwierdzają Wam, że nie znają takich produktów. Natomiast wykazują bardzo duże zainteresowanie przedmiotami, o których im opowiedzieliście. Masz w sobie żyłkę przedsiębiorcy, więc postanawiasz sprowadzić na Wyspę X trzy znane Tobie produkty (marki), które spodobają się miejscowym nastolatkom. Przedmioty te będą sprzedawane oczywiście w jedynym na Wyspie X sklepie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować prezentację na temat trzech produktów, które chcieliby wprowadzić do sprzedaży na Wyspie X. Szczegółowe instrukcje do zadania można przeczytać TUTAJ. Prace konkursowe dziesięciu pomysłowych wakacyjnych biznesmenów z przyjemnością prezentujemy w poniższej galerii prac i zapraszamy wszystkich do ich lektury oraz oceny. Uwaga. Prace można oceniać, komentując je. Liczy na ciekawe dyskusje :-)

Nasi wakacyjni bizesmeni przygotowują się obecnie do kolejnego etapu konkursu, pracując nad kolejną prezentacją. Tym razem ma ona dotyczyć produktu, który chcieliby eksportować z Wyspy X do Polski. O szczegółach zadania etapu 2. można przeczytać w INSTRUKCJI DO ZADANIA 2.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Instrukcja do zadania 2. / Etap 2. / Etap 3

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski