Konkurs "Wakacyjni biznesmeni"

TRWA KONKURS "WAKACYJNI BIZNESMENI"

Wyobraźcie sobie taką sytuację życiowo-biznesową...

Mieszkając na Wyspie X nasi wakacyjni biznesmeni zdążyli nacieszyć się jej urokami turystycznymi i otworzyć własne przedsiębiorstwo, zajmujące się wprowadzaniem na wyspiarski rynek niedostępnych tam towarów. Kilka miesięcy, które spędzili w tym wspaniałym zakątku na Ziemi pozwoliło im poznać tamtejszą kulturę, środowisko, ludzi. Mieli również okazję używać (i spożywać) wiele znakomitych przedmiotów (towarów), których wciąż nie sposób kupić w Polsce. Jako, że chcą oni rozwijać swoje przedsiębiorstwa, postanawiają eksportować jeden produkt z Wyspy X do Polski, który spodoba się mieszkańcom naszego kraju i będzie się sprzedawał jak przysłowiowe „świeże bułeczki”...

Uczestnicy konkursu w drugim etapie mieli za zadanie przygotować prezentację, w której przedstawią bogactwo różnorodności Wyspy X oraz jeden produkt, który chcieliby eksportować z Wyspy X do Polski. Szczegółowe instrukcje do zadania można przeczytać TUTAJ. Prace konkursowe naszych pomysłowych wakacyjnych biznesmenów z przyjemnością prezentujemy w poniższej galerii prac i zapraszamy wszystkich do ich lektury oraz oceny. Uwaga. Prace można oceniać, komentując je. Liczymy na ciekawe dyskusje :-)

Nasi biznesmeni przygotowują się obecnie do ostatniego etapu konkursu, pracując nad kolejną prezentacją. Tym razem ma ona dotyczyć strategii rozwoju ich firmy. O szczegółach zadania etapu 3. można przeczytać w INSTRUKCJI DO ZADANIA 3.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Instrukcja do zadania 2. / Instrukcja do zadania 3. / Etap 1 / Etap 3.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski