Konkurs "Wakacyjni biznesmeni"

TRWA KONKURS "WAKACYJNI BIZNESMENI"

Czas na ostatni etap zmagań konkursowych...

Dzięki wymianie handlowej z Polską przedsiębiorstwa naszych EUDowych wakacyjnych biznesmenów bardzo dobrze prosperują. Wszyscy czują się spełnionymi biznesmenami i bizneswomankami. Zastanawiając się co dalej począć, postanowili uzyskane zyski z dotychczasowej działalności przeznaczyć na rozwój. Mimo, że są zadowoleni z osiągniętego sukcesu, eksport i import gotowych produktów, wytwarzanych przez inne firmy, nie jest szczytem ich biznesowych marzeń. Rozmyślają i snują plany czym ich firma powinna się zajmować, aby mogli poczuć się naprawdę dumni ze swoich dokonań.

Uczestnicy konkursu w trzecim etapie mieli za zadanie przedstawić strategię rozwoju swojej firmy.  Szczegółowe instrukcje do zadania można przeczytać TUTAJ. Prace konkursowe naszych pomysłowych wakacyjnych biznesmenów z przyjemnością prezentujemy w poniższej galerii prac i zapraszamy wszystkich do ich lektury oraz oceny. Uwaga. Prace można oceniać, komentując je. Funkcja komentowania będzie aktywna w dniach od 24 do 28 lipca br. Liczymy na ciekawe dyskusje :-)

To już ostatnie z przewidzianych zmagań konkursowych. Wkrótce Komisja konkursowa zasiądzie do obrad i nagrodzi najciekawsze i najbardziej inspirujące ich zdaniem prace. Werdykt Komisji poznamy już 29 lipca 2014 r.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Instrukcja do zadania 3. / Etap 2. / Etap 1.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski