Konkurs "Marzeńdorf" - Etap 2

MarzeńdorfCześć

Większość osób, które pomyślały o spełnieniu jakiegoś marzenia w Marzeńdorfie podjęło się również zrekrutowania uczestników. Bardzo dziękujemy za nadesłane prezentacje i nagrania. Wygląda na to, że po takiej zachęcie możecie mieć sporo kandydatów :)

Ogłoszenia w formie opisowej możecie zobaczyć poniżej. Komisja będzie brać pod uwagę również nadesłane nagrania – ich nie zamieszczamy, ale będziemy odsłuchiwać. Czeka nas interesujące wyzwanie.

Zgodnie z regulaminem ilość uzyskanych poprzez głosowanie punktów nie przekłada się bezpośrednio na zwycięstwo w konkursie, ale może zwrócić uwagę komisji i pomóc rozstrzygnąć kwestie sporne... Zwracamy też uwagę, na konstruktywne komentarze, które dopisujecie pod prezentacjami innych uczestników konkursów. Zachęcamy do głosowania i dyskusji!

Etap III

Motywowanie zespołu: Co zrobisz, aby zmotywować swój zespół w trakcie wyprawy do tego, żeby pomógł Tobie osiągnąć Twój wymarzony cel? Opracuj strategię utrzymania motywacji i równego zaangażowania wśród uczestników Twojej wyprawy do Marzeńdorfu. To, jak będziesz ich motywował i angażował przedstaw w postaci komiksu składającego się z maksymalnie 5 obrazków. Prace prosimy przesyłać do 8 grudnia (włącznie).

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Etap 1

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum EUD, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski