Konkurs "Wynalazca" - Podsumowanie

Inteligentne miasto PODSUMOWANIE

Po długich i burzliwych naradach całego zarządu firmy pana Igrekowskiego... w końcu udało się wybrać sztandarowy produkt firmy X... Będzie to „Flybike” – w końcu kto z nas nigdy nie marzył o lataniu ;) Firma postanowiła jednak, że zainwestuje również w dwa inne wynalazki czyli „Handy – pomocną dłoń” oraz w projekt „RoboFriend”.

Wszystkim Wynalazcom serdecznie gratulujemy fantastycznych pomysłów i równie świetnego podejścia marketingowego :)

Poniżej przedstawiamy nazwiska przyszłych projektantów w firmie X:

 1. Krzysztof Siekierski
 2. Aleksandra Tracichleb
 3. Jerzy Muszyński

Brawo!!!

 • Aleksandra Tracichleb
  Aleksandra Tracichleb dała się poznać jako osoba chcąca się nieustannie samodoskonalić; wykazała się szczególną zdolnością autoprezentacji; w swoim projekcie pomyślała o różnych grupach docelowych i znalazła sposób, by dotrzeć do każdej z nich ze swoją promocją.
 • Jerzy Muszyński
  Jerzy Muszyński przy opracowaniu produktu i promocji zastosował niebanalne rozwiązania; zaprezentował się jako wynalazca ze wszechstronnymi zainteresowaniami; zwrócił szczególną uwagę na swoje atuty czyniące go idealnym managerem konkretnego projektu.
 • Alicja Napieralska
  Alicja Napieralska w swojej pracy, a szczególnie przy opracowaniu reklamy wynalazku wykazała się dbałością o drobiazgi, które wpływają na atrakcyjność projektu; zaprezentowała się jako osoba wszechstronnie uzdolniona; w autoprezentacji zwróciła szczególną uwagę na posiadane przez nią cechy dobrego managera.
 • Łukasz Magnuszewski
  Łukasz Magnuszewski przy opracowaniu produktu i jego promocji wykazał się dużą dbałością o szczegóły; zaprojektował ciekawe i kompleksowe badanie porównujące jego produkt z substytutami; przekonał o tym, jak przydatny w podróży może być jego wynalazek.
 • Hubert Wilsz
  Hubert Wilsz wzbogacił swoją pracę o liczne efekty multimedialne; okazał się bacznym obserwatorem otoczenia; dał się również poznać jako osoba, która wie czego chce, ze sprecyzowanymi planami na przyszłość.
 • Jan Bogutyn
  Jan Bogutyn wyróżnił się jako wynalazca spoglądający szeroko i myślący kompleksowo; zwrócił w swojej pracy uwagę na ważne problemy społeczne i ekologiczne; wykazał się wiedzą, która potrzebna jest zarówno wynalazcy jak i managerowi.
 • Filip Powaga
  Filip Powaga okazał się przewidującym wynalazcą, dostrzegającym szanse i zagrożenia w otoczeniu swojego produktu; dokładnie zanalizował cechy managera; swój wynalazek zaprojektował mając na uwadze czystość Ziemi.
 • Krzysztof Siekierski
  Krzysztof Siekierski wyróżnił się niezwykłą dokładnością i wnikliwością; dokonał bardzo atrakcyjnej autoprezentacji pokazując jak swoje słabe strony przekuć w atut; zwrócił uwagę na bezpieczne zastosowanie wynalazku i upowszechnianie zdrowego trybu życia przy okazji promocji swojego produktu.
 • Szymon Pijet
  Szymon Pijet wyróżnił się szczególnymi zdolnościami autoprezentacji; w promocji swojego produktu zastosował nieszablonowe rozwiązania; wykazał się szerokim spojrzeniem na możliwości zareklamowania produktu.

wykrzyknik icon Zobacz: Etap 1 / Etap 2 / Etap 3

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski