Konkurs EUD "Moja paczka - nasze pomysły" - Wyniki

Drodzy Pasjonaci szalonych pomysłów!

Z okazji... zakończenia konkursu przesyłamy pocztą świąteczną pozdrowienia od opiekuna konkursu.

Przede wszystkim dziękuję za Wasze zaangażowanie – w szkole sprawdziany, w domu przygotowania do Świąt, a mimo to w każdym etapie nadsyłaliście intrygujące, przemyślane odpowiedzi na zadania. Tak, jak wspominałem przy okazji ostatniego etapu: „nic tak nie cieszy „dorosłych”, jak inicjatywa wykazywana przez młodzież”. Jestem przekonany, że dzięki pomysłowości macie przed sobą świetlaną przyszłość. Pamiętajcie, że warto zarażać innych swoimi ideami, ale też włączać się w działania rówieśników. Najtrudniej jest coś robić w pojedynkę. Na szczęście Wam to nie grozi, bo jak widzę macie wokół siebie przyjaciół, na których zawsze możecie liczyć.

A czego Wam życzę, nie tylko na Święta :)

Jerzy Muszyński, mam nadzieję, że to Ty będziesz w przyszłości słynnym piłkarzem/trenerem i z wielką przyjemnością będziesz wspierał pomysły młodych fanów.

Kamilu Szewczyk, mam nadzieję, że rycerskie pasje Waszej paczki nauczą Was podejmować w życiu strategicznie dobrych decyzji.

Krzysztofie Siekierski, mam nadzieję, że Wasze ambitne rowerowe plany pozwolą Wam znaleźć równowagę między rzeczywistością a światem wirtualnym.

Tymonie Pikuła, mam nadzieję, że kolejne pomysły z Waszej listy 6000 idei będą równie ciekawe, jak wyprzedaż garażowa.

Julio Terczyńska, oby dane nam było ujrzeć i nosić ubrania z Waszej kolekcji. Będę wypatrywać okładek magazynów z Waszymi projektami w roli głównej.

Poziom w konkursie był bardzo wysoki i wyrównany, a wybór laureatów przysporzył komisji bólu głowy. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce: Julia Terczyńska

2. miejsce: Kamil Szewczyk

3. miejsce: Tymon Pikuła

Dla osób, które nie są laureatami mamy nagrody książkowe.

wykrzyknik icon Zobacz: Regulamin Konkursu / Forum Konkursu / Etap 1 / Etap 2 / Etap 3

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski