Subskrypcja

Nabór na semestr letni EUD w 2019 r. został zakończony. Jeżeli chcesz zostać powiadomiony o rozpoczęciu zapisów do kolejnej edycji programu, zostaw nam swój adres e-mail. Nabór na semestr zimowy w 2019 r. planowany jest na miesiąc wrzesień.

E-mail:
Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych w tym miejscu danych osobowych będzie Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych (FPAKE), z siedzibą przy al. Niepodległości 162 w Warszawie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu rozprzestrzeniania informacji nt. zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat, organizowanych lub współorganizowanych przez FPAKE.
Przyjmuję do wiadomości, że podane przeze mnie dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane przez FPAKE do momentu cofnięcia przeze mnie wyrażonej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.
Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo żądać dostępu do moich danych osobowych przetwarzanych przez FPAKE, mogę prosić o ich sprostowanie, usunięcie, ograniczenie ich przetwarzania oraz przeniesienia.

Wypisz mnie z listy subskrybentów »

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski

Baza wiedzy