Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD we Wrocławiu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego we Wrocławiu.


  1. Karolina Bacajewska
  2. Karolina Bacała
  3. Jakub Bak
  4. Gabriela Balawajder
  5. Beniamin Baranowski
  6. Michał Biegaj
  7. Alicja Bondyra
  8. Julia Bonnassieux
  9. Jan Brzezowski
  10. Krzysztof Bugaj
  11. Amelia Burnell
  12. Michał Buryn
  13. Szymon Burzyński
  14. Jan Chabasiński
  15. Julia Chodzińska
  16. Marek Cholewa
  17. Róża Cichoń
  18. Zuzanna Cyganik
  19. Julia Czerniawska
  20. Julia Domagała
  21. Maciej Durkalec
  22. Michał Dybka
  23. Natalia Dyś
  24. Magdalena Erbert
  25. Dawid Foryś
  26. Michał Franas
  27. Joanna Galik
  28. Karol Głowacki
  29. Amelia Głuszak
  30. Kacper Góral
  31. Gabriela Grabowska
  32. Hanna Grodzińska
  33. Jakub Harewicz
  34. Maria Haszto
  35. Nadia Hoffmann
  36. Kateryna Ivanyuk
  37. Grzegorz Jagielski
  38. Aleksandra Janikowska
  39. Mateusz Janiszewski
  40. Bartosz Jaszczyk
  41. Lidia Jendrasik
  42. Wiktor Jędrzejuk
  43. Krystian Kłak
  44. Aleksandra Kłos
  45. Mateusz Koc
  46. Stanisław Kołodziejek
  47. klaudia Kordos
  48. Franciszek Kotynia
  49. Filip Kowalski
  50. Agata Kozak
  51. Wiktoria Kozera
  52. Ada Kozieł
  53. Pawel Krawiec
  54. Wiktoria Kropielnicka - Niedużak
  55. Jagoda Kryza
  56. Jan Kubicki
  57. Natalia Kubik
  58. Alicja Kuczak
  59. Karmena Kułaga
  60. Filip Kurachowski
  61. Bartosz Kurpisz
  62. Paweł Kuśnierz
  63. Piotr Kuśnierz
  64. Emilia Leineweber
  65. Julia Luboń
  66. Zuzanna Łazowska
  67. Kamil Łęski
  68. Iga Maniewska
  69. Ania Mateusiak
  70. Kacper Michalec
  71. Brajan Michalik
  72. Natalia Michalik
  73. Szymon Michalski
  74. Marceli Mielniczek
  75. Katarzyna Miodyńska
  76. Kacper Miśkowski
  77. KINGA Miturska
  78. Krzysztof Moczulski
  79. Oliwier Morawiec
  80. Bartłomiej Mróz
  81. Seweryn Mróz
  82. Kacper Niedziela
  83. Julia Okuniewska
  84. Piotr Leon Olszewski
  85. Maciej Opyrchał
  86. Grzegorz Ortyl
  87. Karolina Ossuch
  88. Olaf Pankiewicz
  89. Hubert Pańczak
  90. Katarzyna Pawiłowicz
  91. Marta Pichur
  92. Piotr Pijanowski
  93. Krzysztof Władysław Piksa
  94. Oliwia Przebierała
  95. Antoni Pyzik
  96. Tomasz Pyzik
  97. Julia Rączka
  98. Nazari Remiszewski
  99. Amelia Ronka
  100. Jan Rozenkowski
  101. Filip Różycki
  102. Jakub Sakowicz
  103. Iwo Sara
  104. Stanisław Seredyński
  105. Krzyszfof Siekierski
  106. Mateusz Sikora
  107. Maciej Sikorski
  108. Wojciech Siwiński
  109. Mateusz Soberka
  110. Ksawery Sokalski
  111. Marcel Sokalski
  112. Maja Spik
  113. Mateusz Spychała
  114. Oliwia Stankiewicz
  115. Hanna Strus
  116. Hanna Sudoł
  117. Oliwia Sudoł
  118. Laura Suszek
  119. Natasza Suszyńska
  120. Paulina Szajer
  121. Oliwia Szczepańska
  122. Hanna Szczukiewicz
  123. Kamil Szewczyk
  124. Gabriela Szocińska
  125. Aleksandra Szymanowicz
  126. Jan Szyndlarewicz
  127. Izabela Śliwa
  128. Julia Śliwa
  129. Jakub Śmiłowski
  130. Tymon Świerzko
  131. Martyna Tatarek
  132. Hanna Urban
  133. Mateusz Urbanik
  134. Krzysztof Urniaż
  135. Maciej Wajda
  136. Dawid Walczak
  137. Natalia Włodarczyk
  138. Rafał Włodarczyk
  139. Natalia Wolak
  140. Nikola Woźniak
  141. Mateusz Wróblewski
  142. Igor Wysocki
  143. Alan Zając
  144. Inga Zając
  145. Miłosz Zasański
  146. wiktoria Ziobro
  147. Małgorzata Ziółkowska
  148. Cyprian Ziółkowski
  149. Natalia Żmudzińska
  150. Julia Żółkiewicz