Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych do udziału w XVIII edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie.

  1. Dominika Adamczyk
  2. Dagmara Bartoszewicz
  3. Kamil Bertram
  4. Mateusz Błaszkowski
  5. Fiodor Bogatyriow
  6. Grigorij Bogatyriow
  7. Michał Boguszewski
  8. Zuzanna Bona
  9. Jan Brzezowski
  10. Antonina Buchalska
  11. Mateusz Burza
  12. Ireneusz Butryn
  13. Michał Chlebowski
  14. Mateusz Chruścicki
  15. Kacper Chudzik
  16. Oliwier Chudzik
  17. Bartłomiej Cocyk
  18. Franciszek Cocyk
  19. Dominika Cukier
  20. Patrycja Czarnocka
  21. Franciszek Ćwik
  22. Natalia Dąbrowska
  23. Kamil Dąbrowski
  24. Maja Dimitrow
  25. Bartłomiej Druś
  26. Adam Dudak
  27. Dorota Duszczyk
  28. Marta Duval Rasmussen
  29. Zuzanna Dziewicka
  30. Ewa Filutowska
  31. Wiktor Finfando
  32. Szymon Florek
  33. Jana Gałach
  34. Oskar Garszczyński
  35. Mikołaj Gasparski
  36. Roch Głogowski
  37. Aleksandra Gordziejuk-Nowak
  38. Karolina Gordziejuk-Nowak
  39. Bartosz Gromuł
  40. Dominika Grydź
  41. Seweryn Grzywacz
  42. Lena Haliniak
  43. Oliwier Ira
  44. Magdalena Iwanek
  45. Filip Iwanowski
  46. Joanna James
  47. Julian Jamroży
  48. Antoni Janik
  49. Daria Janus
  50. Maja Jasińska
  51. Maria Jaszewska
  52. Zuzanna Jodłowska
  53. Karolina Kalata
  54. Hanna Kaliszuk
  55. Julia Kasiuk
  56. Teodor Kaźmierczak
  57. Mateusz Kempka
  58. Maja Klem
  59. Mikołaj Kłoczewski
  60. Antoni Koćmierowski
  61. Filip Kopyt
  62. Aleksandra Kotarska
  63. Karolina Kozłowska
  64. Anna Król
  65. Mateusz Krzyspiak
  66. Jakub Kukliński
  67. Wojciech Kukliński
  68. Jan Kwiatkowski
  69. Kalina Lech
  70. Weronika Lomott
  71. Tudor Luft
  72. Filip Łochowski
  73. Jan Łomżyński
  74. Maja Łućko
  75. Barbara Maciejewska
  76. Hanna Majewska
  77. Milena Maksymiuk
  78. Piotr Małkowski
  79. Karolina Marczak
  80. Paulina Matela
  81. Zuzanna Materkowska
  82. Wiktor Medyński
  83. Tymon Michałowski
  84. Martyna Michna
  85. Zofia Miecznikowska
  86. Maria Moczulak
  87. Paulina Możdżonek
  88. Emilia Mrozowska
  89. Oliwier Bernard Najdek
  90. Julia Napora
  91. Karolina Nasterska
  92. Weronika Niemiec
  93. Eryk Niewczas
  94. Wiktor Niewczas
  95. Stanisław Niwiński
  96. Miła Nowicka
  97. Kornelia Olczyk
  98. Weronika Pajdo
  99. Marta Pastwa
  100. Maciej Pawlukianiec
  101. Kinga Pazik
  102. Aleksandra Piejko
  103. Tymon Pikuła
  104. Marek Alfred Pniewski
  105. Bartosz Polus
  106. Franciszek Pomorski
  107. Maciej Pomorski
  108. Łucja Pozowska
  109. Filip Proskura
  110. Zuzanna Przeździecka
  111. Jakub Przybyłek
  112. Michalina Rybicka
  113. Adam Rybicki
  114. Szymon Sadło
  115. Julian Sadowski
  116. Miłosz Sawicki
  117. Agata Sicińska
  118. Daniel Sitkiewicz
  119. Aleksandra Skalska
  120. Zofia Skowronska
  121. Kacper Skrzypski
  122. Zofia Słowińska
  123. Zuzanna Wiktoria Sokołowska
  124. Pola Sokulska
  125. Mateusz Sosnowski
  126. Hubert Stempel
  127. Kacper Szewczak
  128. Stanisław Szewczyk
  129. Antoni Szkup
  130. Agata Szymańska
  131. Maja Szymańska
  132. Joanna Świderska
  133. Leon Tarchalski
  134. Zofia Teper
  135. Aleksandra Terlecka
  136. Julita Tomasiewicz
  137. Mikołaj Tomaszewicz
  138. Michalina Tomczyk
  139. Malwina Truszkowska
  140. Katarzyna Turek
  141. Jan Waląg
  142. Wojciech Walczak
  143. Antonina Wasikowska
  144. Maja Wesołowska
  145. Anna Wiczkowska
  146. Magdalena Włoczewska
  147. Oliwia Wrzosek
  148. Julia Wyrwas
  149. Karolina Zaborek
  150. Pola Zagórska
  151. Wojciech Zajecki
  152. Blanka Zaremba
  153. Mikołaj Zawisławski
  154. Jan Zięba
  155. Franciszek Ziętek

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń, indeksy EUD przyznane zostały metodą losowania. Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.

W sprawach związanych z rekrutacją, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: biuro@uniwersytet-dzieciecy.pl.


Powrót do poprzedniej strony strzalka