Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Poznaniu

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu (zgłoszenia z okresu 8-18 września 2011 r.).

  1. Weronika Antczak
  2. Jakub Bajer
  3. Hubert Balcerzak
  4. Adam Barszczewski
  5. Zuzanna Bączyk
  6. Aleksandra Bednarek
  7. Julia Biegańska
  8. Weronika Bigaj
  9. Wiktoria Bosiacka
  10. Jan Bylicki
  11. Julia Cichocka
  12. Julia Ciszak
  13. Miriam Czachor
  14. Aleksandra Derwich
  15. Jakub Durkiewicz
  16. Weronika Florek
  17. Agata Frąckowiak
  18. Anna Gibasiewicz
  19. Barbara Marta Gielnik
  20. Szymon Gojtowski
  21. Wiktoria Grenda
  22. Anastazja Jankiewicz
  23. Kuba Jaskólski
  24. Weronika Jaśkowiak
  25. Maja Kaźmierskia
  26. Aleksandra Klaczkowska
  27. Franciszek Knez
  28. Katarzyna Koebsch
  29. Wojciech Koliński
  30. Dominik Koncewicz
  31. Marta Kopras
  32. Tomasz Korobacz
  33. Jędrzej Kosakowski
  34. Klaudia Kowalski
  35. Adrianna Krańska
  36. Bartek Kraśniak
  37. Jakub Krzywosz
  38. Matylda Kubiak
  39. Olga Kwiecińska
  40. Paweł Lewicki
  41. Aleksandra Lichtańska
  42. Klaudia Loba
  43. Dawid Łukaszewski
  44. Marcin Łusiak
  45. Michał Łużniak
  46. Aleksandra Łyskanowska
  47. Agnieszka Łyskawa
  48. Wojciech Maciński
  49. Jan Majchrzycki
  50. Kondrat Majos
  51. Michał Malinowski
  52. Julia Materna
  53. Zofia Mąkowska
  54. Maciej Moroz
  55. Ewa Magdalena Myszczyszyn
  56. Mieszko Nowak
  57. Łukasz Oppeln-Bronikowski
  58. Jagoda Pieńkowska
  59. Jakub Pluciński
  60. Jadwiga Płuciennik
  61. Emilia Przybył
  62. Joanna Radoła
  63. Weronika Radzi
  64. Zuzanna Rister
  65. Tomasz Romanowski
  66. Tobias Rottmann
  67. Jakub Samorek
  68. Maria Schoen
  69. Krzysztof Siciński
  70. Jakub Sienkiewicz
  71. Arkadiusz Sklepik
  72. Zuzanna Skonieczna
  73. Wiktoria Skrzypczak
  74. Bogumiła Skwara
  75. Jerzy Sławiński
  76. Aleksandra Sobczak
  77. Mateusz Strugała
  78. Daniel Strzelbicki
  79. Weronika Studzińska
  80. Lena Sykut
  81. Julia Szary
  82. Marcjanna Szlachetka
  83. Jan Szlagowski
  84. Jakub Szymański
  85. Sandra Tomkowiak
  86. Agata Wapner
  87. Piotr Waśkiewicz
  88. Maciej Wędrowicz
  89. Wojciech Wieliński
  90. Jakub Wierszyłłowski
  91. Marta Witkowska
  92. Aleksandra Witos
  93. Mateusz Wiza
  94. Antonina Wożnicka
  95. Marta Zając
  96. Zbigniew Żołnierwoicz
  97. Mateusz Żyto

Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację II edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Poznaniu, która odbędzie się 6 października 2011 r. w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10 w sali 236 A. Początek zajęć o godz. 18.00.


Powrót do poprzedniej strony strzalka