Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na inaugurację VIII edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. Jednocześnie informujemy, że uległy zmianie termin oraz miejsce spotkania inauguracyjnego EUD. Pierwsze zajęcia odbędą się 4 października 2011 r. w Budynku Głównym SGH w Auli B (I piętro). Początek zajęć: godz. 18.30.

  1. Jakub Adwentowski
  2. Bartek Andrzejczak
  3. Filip Banaszczyk
  4. Michał Bartyzel
  5. Wiktor Białach
  6. Gabriel Biegniewski
  7. Zbigniew Błaszkowski
  8. Zuzanna Bober
  9. Zuzanna Bodek
  10. Jakub Bodek
  11. Wojciech Bojakowski
  12. Jan Borzemski
  13. Katarzyna Buczak
  14. Mateusz Buda
  15. Grzegorz Chmielewski
  16. Maciej Cichocki
  17. Piotr Czuryłło
  18. Julia Dembińska
  19. Michał Dobrzycki
  20. Michał Dokudowicz
  21. Magdalena Domańska
  22. Jakub Filipkowski
  23. Oliwia Flis
  24. Bartosz Furtak
  25. Katarzyna Gabryś
  26. Marcin Galas
  27. Beata Gierszewska
  28. Julianna Gigol
  29. Michał Glinicki
  30. Mateusz Glinka
  31. Wiktoria Głowacka
  32. Aleksandra Godek
  33. Tomasz Górnicki
  34. Michał Górski
  35. Karolina Grabowska
  36. Karolina Greń
  37. Alicja Grzelak
  38. Mateusz Halk
  39. Aleksander Halk
  40. Sebastian Jaroch
  41. Maria Jaźwińska
  42. Adrianna Jezierska
  43. Dominik Jędrzejowski
  44. Natalia Kajma
  45. Anastazja Kalinowska
  46. Monika Kamińska
  47. Aleksandra Kamińska
  48. Robert Kamiński
  49. Jan Kaniuka
  50. Ewa Kaźmierska
  51. Marta Kąkol
  52. Jacek Kirshboim
  53. Maksymilian Kiryluk
  54. Olga Klecuń
  55. Oskar Klonowski
  56. Aleksandra Klukowska
  57. Paweł Klukowski
  58. Magdalena Konopka
  59. Krzysztof Konwerski
  60. Jakub Kopczewski
  61. Borys Kotnowski
  62. Magdalena Kozyra
  63. Bogumiła Król
  64. Ada Krupowicz
  65. Patryk Księżuk
  66. Michał Kuczyński
  67. Grzegorz Kuderski
  68. Zofia Kuliszewska
  69. Julia Kuran
  70. Artur Kurdusiewicz
  71. Filip Kuźbicki
  72. Jan Langa
  73. Szymon Le Pape
  74. Jeremi Lipiec
  75. Sandra Liwanowska
  76. Adam Łaziński
  77. Wiktoria Łubianka
  78. Miłosz Maciejewski
  79. Anna Majchrzak
  80. Jan Makowski
  81. Martyna Malinowska
  82. Aleksandra Manowska
  83. Paweł Martyniuk
  84. Filip Materek
  85. Michał Mikołajczyk
  86. Paulina Milanowska
  87. Jędrzej Miroński
  88. Magdalena Muszkiet
  89. Przemysław Nowak
  90. Mariusz Nowocin
  91. Maciej Okarma
  92. Matylda Olko
  93. Beata Olszewska
  94. Wiktor Onyszkiewicz
  95. Angelika Orlińska
  96. Aleksandra Paczuska
  97. Wiktor Pawłowski
  98. Ewelina Pietryga
  99. Agnieszka Piwowarska
  100. Kacper Prajzner
  101. Diana Preus
  102. Oliwia Prusek
  103. Agnieszka Rawicka
  104. Zofia Rodak
  105. Oliwia Rucka
  106. Artur Rytel-Kuc
  107. Alicja Sęk
  108. Aleksandra Sieradzka
  109. Maria Sikora
  110. Maria Sikorska
  111. Aleksandra Skoczyńska
  112. Michał Skóra
  113. Krzysztof Skóra
  114. Kamila Skrzypek
  115. Franciszek Sobótka
  116. Julia Sochaczewska
  117. Mateusz Sokoluk
  118. Aleksander Oliwer Spisz
  119. Jerzy Startek
  120. Malgorzata Staszewska
  121. Klaudia Stępkowska
  122. Wiktor Strzyżakowski
  123. Karolina Stypułkowska
  124. Jakub Suchorab
  125. Zuzanna Suchorab
  126. Zuzanna Sus
  127. Iga Szczepanik
  128. Anastazja Szczepłek
  129. Piotr Szcześniak
  130. Jakub Szmidt
  131. Julia Szokal-Egierd
  132. Piotr Szydlik
  133. Maja Szymanek
  134. Maria Śródka
  135. Julia Tomsohn
  136. Agata Trembulak
  137. Szymon Dawid Trochimiak
  138. Michał Trociński
  139. Nina Trojanowska
  140. Julian Przemysław Trzciński
  141. Aleksandra Wajs
  142. Julia Saskia Walkowska
  143. Bartosz Walusiak
  144. Adam Wangrat
  145. Julia Wernik
  146. Natalia Wiak
  147. Renata Wielgosz
  148. Robert Włodarczyk
  149. Bartosz Wojcieszek
  150. Paulina Wojtczuk
  151. Paulina Woźniak
  152. Wiktoria Wygas
  153. Bartosz Wyszomirski
  154. Dominik Zajączkowski
  155. Norbert Zalewski
  156. Radosław Zalewski
  157. Oliwia Zaraś
  158. Adam Żmuda
  159. Jadwiga Żochowska
  160. Gabriel Żochowski

Osoby, którym nie udało się zakwalifikować na zajęcia, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Eksperci Freekonomii", w którym wygrać można indeksy EUD! Szczegóły konkursu - KLIKNIJ!

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka