Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IX edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 28 lutego 2012 r. w Budynku Głównym SGH w Auli Głównej (I piętro). Początek zajęć: godz. 18.00.

  1. Alicja Adamiak
  2. Bartłomiej Andrzejczak
  3. Milena Andrzejewska
  4. Filip Banaszczyk
  5. Piotr Barbachowski
  6. Zuzanna Bartosińska
  7. Michał Bartyzel
  8. Michał Belowski
  9. Gabrysia Bera
  10. Weronika Bibik
  11. Mateusz Błaszczyk
  12. Katarzyna Bogaj
  13. Wojciech Bojakowski
  14. Przemysław Boszczar
  15. Katarzyna Buczak
  16. Mateusz Buda
  17. Szymon Camlet
  18. Weronika Chabracka
  19. Grzegorz Chmielewski
  20. Maciej Cichocki
  21. Bartosz Cieśla
  22. Jerzy Cyran
  23. Samantha Dawes
  24. Julia Dembińska
  25. Piotr Dobrzański
  26. Michał Dobrzycki
  27. Filip Dyduch
  28. Konrad Dzięcioł
  29. Marcin Fedorenko
  30. Dorota Floriańczyk
  31. Bartosz Furtak
  32. Katarzyna Gabryś
  33. Marceli Gadalski
  34. Marcin Galas
  35. Adam Gałązka
  36. Jakub Ganowski
  37. Jan Gąska
  38. Julianna Małgorzata Gigol
  39. Mateusz Glinka
  40. Aleksandra Godek
  41. Kacper Gordziejuk-Nowak
  42. Tomasz Górnicki
  43. Karolina Grabowska
  44. Karolina Greń
  45. Piotr Hoppe
  46. Zuzanna Hordejuk
  47. Joanna Jagodzińska
  48. Kacper Janus
  49. Nadia Jarecka
  50. Filip Jasiak
  51. Krzysztof Jasiński
  52. Dominik Jaworowski
  53. Jonasz Jurek
  54. Aleksandra Kamińska
  55. Robert Kamiński
  56. Jan Kaniuka
  57. Aleksander Kaszewski
  58. Ada Kawala
  59. Ewa Kaźmierska
  60. Marta Kąkol
  61. Alex Khadir
  62. Karol Kiljański
  63. Jacek Kirshboim
  64. Maksymilan Kiryluk
  65. Olga Klecuń
  66. Magdalena Konopka
  67. Katarzyna Korwin-Mikke
  68. Borys Kotnowski
  69. Martyna Kowalska
  70. Adam Krajewski
  71. Karol Krawiecki
  72. Ada Krupowicz
  73. Patryk Księżuk
  74. Grzegorz Kuderski
  75. Zofia Kuliszewska
  76. Julia Kuran
  77. Szymon Le Pape
  78. Aleksandra Leśniak
  79. Jeremi Lipiec
  80. Kacper Madej
  81. Zofia Majcherek
  82. Mateusz Majcherek
  83. Anna Majchrzak
  84. Aleksandra Joanna Majewska
  85. Jan Makowski
  86. Paweł Martyniuk
  87. Filip Materek
  88. Michał Mierzejewski
  89. Wiktor Mikosza
  90. Zuzanna Milewska
  91. Jędrzej Miroński
  92. Sebastian Nasterski
  93. Piotr Okrasa
  94. Matylda Olko
  95. Beata Olszewska
  96. Adam Pawełek
  97. Agnieszka Pawełek
  98. Jacek Pietkiewicz
  99. Emilia Pietryga
  100. Oliwia Prusek
  101. Maciej Pudełko
  102. Marcin Radzikowski
  103. Paweł Rakowski
  104. Michał Retelski
  105. Oliwia Rucka
  106. Aleksandra Ruzikowska
  107. Artur Rytel-Kuc
  108. Jakub Rytka
  109. Alicja Sęk
  110. Julia Sieradz
  111. Maria Sikora
  112. Maria Sikorska
  113. Karol Sikorski
  114. Michał Skóra
  115. Krzysztof Skóra
  116. Kamila Skrzypek
  117. Kacper Smielewicz
  118. Maciek Socha
  119. Julia Sochaczewska
  120. Aleksander Oliwer Spisz
  121. Mateusz Srebniak
  122. Krzysztof Stachowicz
  123. Karolina Stypułkowska
  124. Zuzanna Sus
  125. Dagmara Suwińska
  126. Patrycja Swobut
  127. Aleksandra Sypuła
  128. Iga Szczepanik
  129. Anastazja Szczepłek
  130. Piotr Szcześniak
  131. Małgorzata Szelhaus
  132. Łucja Szylińska
  133. Aleksandra Szynkiel
  134. Natalia Toborek
  135. Sylwia Weronika Traut
  136. Agata Trembulak
  137. Szymon Dawid Trochimiak
  138. Nina Trojanowska
  139. Marta Utko
  140. Aleksandra Wajs
  141. Julia Saskia Walkowska
  142. Bartosz Walusiak
  143. Adam Wangrat
  144. Łuasz Wiosna
  145. Mateusz Wiśniewski
  146. Robert Włodarczyk
  147. Paulina Woźniak
  148. Piotr Wróbel
  149. Wiktoria Wygas
  150. Bartosz Wyszomirski
  151. Helena Zagała
  152. Marta Zając
  153. Radosław Zalewski
  154. Norbert Zalewski
  155. Olivia Zaraś
  156. Michał Zatorski
  157. Piotr Szymon Zientarski
  158. Albert Żmijewski
  159. Adam Żmuda
  160. Anna Żołądek
Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.


Powrót do poprzedniej strony strzalka