Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na VI edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach (zgłoszenia z okresu 6-20 lutego 2012 r.). Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 27 lutego 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (Aula B, I piętro, budynek B przy ul. Bogucickiej 3a). Początek zajęć o godz. 18.00.

  1. Sebastian Andraka
  2. Robert Andraka
  3. Bartosz Błachut
  4. Natalia Bożek
  5. Michał Czarnecki
  6. Karolina Czupała
  7. Jakub Denis
  8. Krzysztof Drozdek
  9. Sebastian Duda
  10. Adam Dymek
  11. Patryk Gałecki
  12. Kamila Giel
  13. Mateusz Greiner
  14. Zofia Haśnik
  15. Joanna Jendryka
  16. Michał Jendrysek
  17. Igor Jesionek
  18. Aleksandra Jucha
  19. Natalia Kałuża
  20. Weronika Kandora
  21. Krzysztof Kantor
  22. Julia Kaszycka
  23. Marcin Knapek
  24. Wiktoria Kocjan
  25. Katarzyna Komander
  26. Maciej Kopczyk
  27. Agnieszka Koperczak
  28. Jakub Kosałka
  29. Paweł Kruszelnicki
  30. Weronika Lebda
  31. Paweł Łacinnik
  32. Patryk Łukasiewicz
  33. Jakub Majewski
  34. Maciej Makowski
  35. Angelika Malerczyk
  36. Magdalena Michałek
  37. Anna Mikanik
  38. Julia Mirowska
  39. Krzysztof Mrowiec
  40. Paweł Mrozik
  41. Karolina Muc
  42. Michał Murzyn
  43. Albert Muskała
  44. Juliusz Nowak
  45. Magdalena Nowak
  46. Paulina Orłowska
  47. Maria Pająk
  48. Zuzanna Palion
  49. Wiktoria Piekorz
  50. Patrycja Piotrowska
  51. Małgorzata Pisarska
  52. Anna Pogorzelska
  53. Lucyna Polok
  54. Jakub Przybylik
  55. Andrzej Rakoczy
  56. Igor Ratajczyk
  57. Kamil Ratajczyk
  58. Małgorzata Rąpała
  59. Weronika Sętkowska
  60. Monika Skowrońska
  61. Emilia Skórka
  62. Jakub Skórka
  63. Maciej Skucha
  64. Norbert Słowikowski
  65. Katarzyna Smętek
  66. Andrzej Socha
  67. Olga Sokół
  68. Jacek Sprzaczkowski
  69. Semko Stachura
  70. Bartosz Stanowski
  71. Bartłomiej Szczepanik
  72. Paweł Szczęsny
  73. Ewa Sznober
  74. Magdalena Szota
  75. Paweł Szymański
  76. Szymon Szynalski
  77. Dominika Świerzy
  78. Michał Warda
  79. Krzysztof Watała
  80. Jakub Wesołowski
  81. Kacper Wietecha
  82. Weronika Więcek
  83. Bartłomiej Wojtaś
  84. Patryk Wołoszczuk
  85. Jakub Wróbel
  86. Tomasz Wypiór
  87. Katarzyna Załuska
  88. Natalia Zoń
  89. Julia Żelazowska

 


Powrót do poprzedniej strony strzalka