Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Warszawie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na XII edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 15 października 2013 r. w Budynku Głównym SGH w Auli Głównej (I piętro). Początek zajęć: godz. 18.00.

  1. Zuzanna Adwentowska
  2. Klara Badylowska
  3. Bartłomiej Biadoń
  4. KInga Bielska
  5. Kaja Błaszczyk
  6. Aleksandra Błocka
  7. Jakub Bogucki
  8. Anna Bornińska
  9. Paula Boruch
  10. Valeriy Boytsov
  11. Karolina Brankowska
  12. Michał Burkieciak
  13. Tomasz Chabielski
  14. Mateusz Chełstowski
  15. Weronika Chilimoniuk
  16. Maciej Cichosz
  17. Aleksander Ciechanowicz
  18. Bernard Czajka
  19. Wiktoria Czarnecka
  20. Oliwia Czarnecka
  21. Roksana Dębska
  22. Maciej Dobczyński
  23. Rafał Domański
  24. Paweł Drągowski
  25. Karolina Drożdż
  26. Piotr Dudziński
  27. Patrycja Dybek
  28. Konstanty Emiljan
  29. Miłosz Estko
  30. Katarzyna Flago
  31. Łukasz Formicki
  32. Karol Furmanek
  33. Zuzanna Gajownik
  34. Łukasz Gęborys
  35. Aleksy Gigol
  36. Mateusz Giza
  37. Matylda Gnatowska
  38. Łukasz Gołaszewski
  39. Bartosz Gosławski
  40. Norbert Grabek
  41. Marta Grzebalska
  42. Aleks Gut
  43. Jakub Habrajski
  44. Iwo Hachulski
  45. Jakub Hardecki
  46. Bartosz Hryniecki
  47. Izabela Jabłońska
  48. Mateusz Jakub Janů
  49. Filip Jasiak
  50. Michał Jończyk
  51. Oliwia Józefowicz
  52. Katarzyna Kabulska
  53. Jakub Kaliszewski
  54. Krzysztof Kalmus
  55. Jakub Kamiński
  56. Marta Kamionowska
  57. Piotr Kaniuka
  58. Wiktoria Karpińska
  59. Zofia Klępka
  60. Maksymilian Knust
  61. Antonina Kocerka
  62. Julian Kocerka
  63. Kacper Kopka
  64. Maciej Kordulewski
  65. Bartosz Korpus
  66. Michał Korzecki
  67. Robert Kossowski
  68. Bartosz Kościk
  69. Kaja Kowalczyk
  70. Michał Koziczyński
  71. Maja Kozłowska
  72. Martyna Kozon
  73. Ewa Krajewska
  74. Szymon Krajewski-Ponczek
  75. Piotr Kruszek
  76. Piotr Kruszewski
  77. Zuzanna Kubal
  78. Karolina Kucińska
  79. Jakub Kujawa
  80. Justyna Kulis
  81. Melania Kupis
  82. Rafał Kurowski
  83. Barbara Kuza-Tarkowska
  84. Damian Maciejak
  85. Krzysztof Madej
  86. Bartosz Makowski
  87. Grzegorz Marczewski
  88. Antoni Matuszewski
  89. Maja Mazur
  90. Maksymilian Michalik
  91. Natalia Michon
  92. Norbert Michon
  93. Zofia Mierzejewska
  94. Paweł Mikita
  95. Julia Łucja Minga
  96. Ewa Molek
  97. Maksymilian Mosiej
  98. Aleksandra Muda
  99. Anna Narożniak
  100. Klara Nguyen
  101. Marek Niedźwiecki
  102. Jan Nosorowski
  103. Robert Nowecki
  104. Lilia Obzejta
  105. Agata Osiecka
  106. Kamila Katarzyna Osińska
  107. Julita Pasiroska
  108. Karolina Pawlak
  109. Bartosz Pawlak
  110. Kamil Piekut
  111. Paweł Aleksander Piluch
  112. Dominika Piwnicka
  113. Aleksandra Piwowarczyk
  114. Antoni Plasota
  115. Sebastian Plasota
  116. Monika Powójska
  117. Maja Premceska
  118. Hubert Proch
  119. Mikołaj Próchniak
  120. Ignacy Pstrągowski
  121. Kamil Pytlarz
  122. Hubert-Jan Radło
  123. Julianna Rajewska
  124. Maria Rawicka
  125. Stanisław Jakub Reczek
  126. Stanisław Reczek
  127. Łukasz Rek
  128. Maria Rogulska
  129. Szymon Rzuczkowski
  130. Jakub Siejek
  131. Andrzej Sijka
  132. Greta Skorupska-Ruiz
  133. Mikołaj Słomczyński
  134. Julia Słowikowska
  135. Jakub Soliwoda
  136. Jakub Sosnowski
  137. Krzysztof Suda
  138. Ignacy Sus
  139. Anna Szatanek
  140. Agata Szcześniak
  141. Adam Szumski
  142. Dominika Szymańska
  143. Jacek Szymański
  144. Jan Tarnowski
  145. Jan Tomasik
  146. Kinga Torenc
  147. Agnieszka Wardak
  148. Agata Widz
  149. Cyprian Wiecej
  150. Kamil Witkowski
  151. Weronika Woińska
  152. Wojtek Wojda
  153. Marcin Jacek Woytynowska
  154. Kacper Woźny
  155. Kaja Zagajewska
  156. Franciszek Zagórski
  157. Michał Zbyrasz
  158. Mateusz Zieliński
  159. Maksym Ziemlewski
  160. Jan Żurawski

Wszystkie osoby, które nie znalazły się na liście osób przyjętych serdecznie przepraszamy. Informujemy, że sporządzona została lista rezerwowa. W przypadku wpłynięcia do Biura EUD rezygnacji z uczestnictwa w Programie, zwolnione miejsca proponowane będą osobom z listy rezerwowej.


Powrót do poprzedniej strony strzalka