Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IX edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach.

  1. Piotr Abramek
  2. Zuzanna Adamczyk
  3. Kajetan Aleksowicz
  4. Nikola Balińska
  5. Sonia Bartodziej
  6. Wiktoria Białek
  7. Karolina Bigaj
  8. Jaromir Błaszkiewicz
  9. Filip Bobrzyk
  10. Michał Czarnecki
  11. Adam Dąbrowski
  12. Jakub Denis
  13. Paulina Drożdżowska
  14. Oskar Duda
  15. Weronika Dudek
  16. Magdalena Dudek
  17. Magdalena Dulas
  18. Paula Fiołka
  19. Dawid Franczyk
  20. Piotr Górka
  21. Laura Górniok
  22. Paweł Gruchalski
  23. Emilia Gwardyś
  24. Jakub Haber
  25. Mateusz Jaciubek
  26. Jakub Kania
  27. Maksymilian Kawaler
  28. Jakub Kiarszys
  29. Aleksandra Kierońska
  30. Szymon Kinder
  31. Kamila Kita
  32. Julia Klimek
  33. Natalia Kochanek
  34. Katarzyna Kondziołka
  35. Maria Kondziołka
  36. Zofia Konieczny
  37. Marta Kopeć
  38. Kacper Kopiecki
  39. Jakub Kostka
  40. Kamila Koślacz
  41. Maciej Krzyżowski
  42. Bartosz Kucharz
  43. Jan Kurdybacha
  44. Mikołaj Legutko
  45. Jagoda Lewandowska
  46. Matylda Lipińska
  47. Filip Lipiński
  48. Jakub Litewka
  49. Jakub Małecki
  50. Zuzanna Maruszewska
  51. Wiktoria Mieszała
  52. Julia Moś
  53. Mateusz Nocuń
  54. Jacek Noszczyk
  55. Filip Pentak
  56. Wiktoria Perlicka
  57. Wojciech Ptaś
  58. Juliusz Pustelnik
  59. Luiza Roman
  60. Anna Róg
  61. Szymon Rząsa
  62. Arkadiusz Rzepecki
  63. Dominika Siedlarek
  64. Zuzanna Słupik
  65. Julia Socha
  66. Martna Sokół
  67. Katarzyna Solecka
  68. Andrzej Sołtysik
  69. Marta Sołtysik
  70. Jędrzej Sroka
  71. Radek Stancel
  72. Hanna Stryj
  73. Alicja Stypułkowska
  74. Hubert Suchecki
  75. Julia Sygut
  76. Mateusz Szczygieł
  77. Sandra Szymczyk
  78. Aleksandra Tybor
  79. Michał Urban
  80. Wojciech Urban
  81. Edyta Woryna
  82. Jakub Wójcik
  83. Lidia Ząbek
  84. Natalia Żabińska
  85. Piotr Żółkiewicz


Powrót do poprzedniej strony strzalka