Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Rzeszowie

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na IV edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Rzeszowie. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 13 marca 2014 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mieszącej się przy ul. Sucharskiego 2. Początek zajęć: godz. 17.30.

  1. Eliza Bajda
  2. Aleksandra Bargłowicz
  3. Diana Bazan
  4. Radosław Bąk
  5. Maria Berłowska
  6. Mikołaj Blicharz
  7. Jagoda Błaż
  8. Gabriel Boladeres Kędzior
  9. Julia Borowiec
  10. Eliza Buratti
  11. Zuzanna Chodak
  12. Wiktor Ciołkowski
  13. Patrycja Czopik
  14. Liwia Dębska
  15. Martyna Drupka
  16. Michał Dziopak
  17. Kacper Fedorek
  18. Maciej Ferenc
  19. Natalia Filipowska
  20. Patrycja Filipowska
  21. Weronika Fudali
  22. Michał Garus
  23. Aleksander Gaweł
  24. Milena Gładka
  25. Laura Grzyb
  26. Barbara Hołub
  27. Anna Janik
  28. Karol Janiuk
  29. Wojciech Jędrzejewski
  30. Karolina Kapusta
  31. Sebastian Kawka
  32. Radosław Kiczek
  33. Martyna Kiełboń
  34. Agata Kisz
  35. Mikołaj Kleiba
  36. Aleksandra Knap
  37. Daniel Koczynasz
  38. Kacper Kolano
  39. Sylwiusz Kontek
  40. Wiktoria Kozak
  41. Jakub Kozak
  42. Szymon Kozłowski
  43. Gabriela Kruk
  44. Natalia Kurdziel
  45. Martyna Lampart
  46. Patryk Lesiak
  47. Michał Łoza
  48. Alicja Machowska
  49. Oliwia Majcher
  50. Andżelika Majchrowicz
  51. Fabian Makowiecki
  52. Katarzyna Markuszka
  53. Wiktor Mazur
  54. Kacper Mędrek
  55. Magdalena Nawojska
  56. Kinga Niemiec
  57. Jolanta Niemiec
  58. Kacper Nizioł
  59. Michał Palak
  60. Barbara Pasowicz
  61. Szymon Pelc
  62. Roch Pelc
  63. Maciej Pietraszek
  64. Mateusz Pitera
  65. Arleta Proszek
  66. Michał Przywara
  67. Jan Pułanik
  68. Karolina Rejman
  69. Urszula Ryznar
  70. Adrian Sarna
  71. Alex Sh'hadeh
  72. Szymon Siedlecki
  73. Patrycja Sitarz
  74. Julia Sitnik
  75. Bernard Skiba
  76. Matylda Smoderek
  77. Adrian Socha
  78. Paweł Srebniak
  79. Kacper Stopa
  80. Michal Suchomski
  81. Wiktoria Szela
  82. Szymon Szlęk
  83. Mateusz Szlęzak
  84. Łukasz Szwed
  85. Michał Ślęzak
  86. Dominika Świeca
  87. Konrad Świerk
  88. Ewa Świerk
  89. Dobrosława Taras
  90. Kacper Tressenberg
  91. Magdalena Trzeciak
  92. Tymoteusz Typrowicz
  93. Emil Ulrych
  94. Pola Urbanik
  95. Natalia Wajda
  96. Szymon Waliszko
  97. Andżelika Wanowicz
  98. Piotr Wawrzkowicz
  99. Michał Wawrzkowicz
  100. Piotr Wąsacz
  101. Natalia Wiech
  102. Beniamin Wisz
  103. Lidia Wojnar
  104. Michał Wolan
  105. Kornelia Woś
  106. Piotr Woźniak
  107. Mateusz Woźniak
  108. Mateusz Wójcik
  109. Bernadetta Wróbel
  110. Karolina Wróbel
  111. Izabela Zagraba
  112. Leokadia Zasadzka
  113. Maksymilian Zawiślak
  114. Bartosz Ziółkowski
  115. Bartosz Zuba
  116. Natalia Żuczek
  117. Igor Żurowski
  118. Igor Żyła


Powrót do poprzedniej strony strzalka