Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia EUD w Katowicach

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych na X edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach. Wszystkie osoby znajdujące się na liście serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne EUD, które odbędzie się 10 marca 2014 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (Aula B, I piętro, budynek B przy ul. Bogucickiej 3a). Początek zajęć o godz. 18.00.

Lista przyjętych z naboru dodatkowego:

  1. Jacek Brzoza
  2. Mateusz Hetman
  3. Agata Kędzierska
  4. Przemysław Kostuj
  5. Adam Malczewski
  6. Mateusz Mateja
  7. Daria Mulińska
  8. Mateusz Szczygieł
  9. Marcin Szeja
  10. Marcel Życiński

Lista przyjętych z naboru podstawowego:

  1. Sonia Batodziej
  2. Wiktoria Białek
  3. Jakub Białkowski
  4. Karolina Bigaj
  5. Katarzyna Blaut
  6. Jaromir Błaszkiewicz
  7. Filip Bobrzyk
  8. Agata Borowiec
  9. Mateusz Bywalec
  10. Michał Czarnecki
  11. Oskar Duda
  12. Paula Fiołka
  13. Paweł Gadziński
  14. Paulina Głombik
  15. Piotr Górka
  16. Paweł Gruchalski
  17. Emilia Gwardyś
  18. Jakub Haber
  19. Kinga Hacaś
  20. Vanessa Helisz
  21. Mateusz Hetman
  22. Aleksandra Izabela Horak
  23. Jakub Ignaszak
  24. Marcin Jędrych
  25. Liwia Kamracka
  26. Jakub Kania
  27. Jakub Kiarszys
  28. Aleksandra Kierońska
  29. Bartłomiej Kisiel
  30. Kamila Kita
  31. Julia Klimek
  32. Filip Kohnke
  33. Katarzyna Kondziołka
  34. Maria Kondziołka
  35. Zofia Konieczny
  36. Kacper Kopiecki
  37. Jakub Kostka
  38. Karolina Kubik
  39. Mikołaj Legutko
  40. Jagoda Lewandowska
  41. Matylda Lipińska
  42. Filip Lipiński
  43. Wiktoria Mieszała
  44. Martyna Molenda
  45. Sandra Niemiec
  46. Jacek Noszczyk
  47. Wiktoria Perlicka
  48. Julia Piekarska
  49. Anna Pines
  50. Janek Pityński
  51. Juliusz Pustelnik
  52. Marek Radwan
  53. Anna Rogowska
  54. Anna Róg
  55. Szymon Rząsa
  56. Arkadiusz Rzepecki
  57. Victoria Rzymelka
  58. Wiktor Skora
  59. Julia Socha
  60. Andrzej Sołtysik
  61. Jędrzej Sroka
  62. Zuzanna Stachura
  63. Magdalena Stachura
  64. Aleksandra Stefańska
  65. Hanna Stryj
  66. Hubert Suchecki
  67. Wiktoria Szewczyk
  68. Sandra Szymczyk
  69. Aleksandra Tybor
  70. Wojciech Urban
  71. Julia Wojtyra
  72. Edyta Woryna
  73. Jakub Wójcik
  74. Jakub Wrona
  75. Lidia Ząbek
  76. Martyna Zembol
  77. Agnieszka Zmorzyk
  78. Piotr Żółkiewicz


Powrót do poprzedniej strony strzalka