Archiwum aktualności, II edycja, SGH WarszawaII edycja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego zakończona

II semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego już za nami. Podczas ostatniego spotkania Uniwersytetu, które odbyło się 16 grudnia 2008 r. studenci napisali test z wiedzy ekonomicznej. Spośród 115 studentów, którzy przystąpili do testu, najlepszą okazała się p. Alicja Błaszczyk. Uzyskała ona maksymalną liczbę punktów, a tym samym tytuł najlepszego studenta II edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Najlepsza studentka otrzymała w nagrodę markowego notebooka. Nagrodę wręczyli dr Eleonora Kuczmera-Ludwiczyńska oraz Marcin Dąbrowski – dyrektor Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Na drugim miejscu, z wynikiem 27 punktów, uplasował się Aleksander Leszczyński. Trzecie miejsce, uzyskując 24 punkty, zajęli ex aequo Dominika Hamulczuk, Marta Keller oraz Agnieszka Warsewicz. Serdecznie gratulujemy :).

Lista osób przyjętych na II edycję EUD

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób przyjętych na I semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Akademia Młodego Ekonomisty (AME) - specjalna oferta dla gimnazjalistów

Nowy program edukacyjny skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej z Warszawy i okolic, a w szczególności do absolwentów Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, którzy we wrześniu br. rozpoczęli naukę w gimnazjum. Wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty zapraszamy na stronę internetową Akademii Młodego Ekonomisty (AME): www.gimversity.pl.
Uwaga! Zapisy na Akademię Młodego Ekonomisty (AME) odbywają się pod podanym powyżej adresem. Aby zapisać dziecko do AME należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gimversity.pl w zakładce /Zapisy/.

Ruszyły zapisy na II edycję EUD!

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Informujemy, że nowy program zajęć dla studentów, jak też program równoległych spotkań z rodzicami jest już dostępny na naszej stronie. Zachęcamy też do zapoznania się z harmonogramem II edycji EUD. Termin zakończenia rejestracji – 21 września.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski

Baza wiedzy