Archiwum aktualności, I edycja, SGH WarszawaI edycja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego zakończona

I semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego już za nami. Ostatnie spotkanie Uniwersytetu, które odbyło się w ostatni wtorek (17 czerwca) miało szczególny charakter.
W pierwszej części spotkania, jeszcze przed rozpoczęciem wykładu, studenci pisali test z wiedzy ekonomicznej. Spośród 129 studentów, którzy przystąpili do testu, najlepszą okazała się pani Małgorzata Głogowska. Uzyskała ona maksymalną liczbę punktów, a tym samym tytuł najlepszego studenta I edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Najlepsza studentka otrzymała w nagrodę markowego notebooka. Nagrodę wręczyli dr Piotr Wachowiak – kanclerz SGH oraz Marcin Dąbrowski – dyrektor Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Na drugim miejscu, z wynikiem 27 punktów, uplasowali się Weronika Karwowska i Paweł Zygierewicz. Trzecie miejsce, uzyskując 24 punkty, zajęli ex aequo Monika Strąk, Sebastian Augustyniak, Karol Niesiołkowski i Adam Pakuła. Serdecznie gratulujemy :).

VI spotkanie EUD – zmiana sali

Podczas ostatniego spotkania EUD (17 czerwca) zajęcia dla studentów wyjątkowo odbywać się będą w Auli VII (Gmach Główny SGH, 3. piętro), zaś zajęcia dla rodziców i opiekunów studentów w Auli VI (Gmach Główny SGH, 3. piętro).

Lista osób przyjętych na I edycję EUD (z dodatkowej rekrutacji)

Uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby znajdujące się na liście zostały zakwalifikowane do I edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Serdecznie zapraszamy naszych nowych studentów na spotkanie 22 kwietnia.

Spotkanie inauguracyjne

1 kwietnia br. odbyły się pierwsze zajęcia EUD pt. "Rekiny biznesu". Wszystkim studentom dziękujemy za aktywny udział w wykładzie i warsztatach oraz zapraszamy na kolejne spotkanie 22 kwietnia.

Lista osób przyjętych na I edycję EUD (z listy rezerwowej)

Uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby znajdujące się na liście rezerwowej zostały zakwalifikowane do I edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Lista osób przyjętych na I edycję EUD

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób przyjętych na I semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Opinie uczniów nt. EUD

Podczas wstępnych badań program zajęć zaopiniowało ponad 250 uczniów. EUD otrzymał bardzo dobre oceny. Badania pomogły w doskonaleniu programu.

Loga organizatorów

PARTNER GŁÓWNY EUD

Narodowy Bank Polski

Baza wiedzy